Щирі лісівничі вітання з нагоди ювілею!

personАвтор:  Прес-служба ДП "Бершадський лісгосп
access_time31.07.2020 11:24 categoryПривітання
31 липня у дружному колективі ДП «Бершадський лісгосп» -особливий день. Свій 60-річний ювілей святкує голова профспілкового комітету лісгоспу та бухгалтер Загон Лідія Леонтіївна. Все своє життя вона присвятила лісовому господарству. Сьогодні лісівнича родина сердечно вітає іменинницю зі світлою ювілейною датою та висловлює щирі слова вдячності за багаторічну сумлінну працю.
Народилася Лідія Леонтіївна у селі Кошаринці Бершадського району в сім’ї службовців. В 1975 році після закінчення восьми класів Кошаринецької школи  вступила до Чугуєво – Бабчанського технікуму, де здобула кваліфікацію бухгалтера. 
У 1978 році розпочала трудову діяльність у Бершадському лісгоспі. Працювала бухгалтером Цибулівського, Сумівського лісництв. У червні 1989 року переведена бухгалтером на лісопункт. З січня 1990 року до цього часу працює бухгалтером лісгоспу. Вже майже 25 років ювілярка є головою первинної профспілкової організації ДП "Бершадський лісгосп" та успішно здійснює представництво та захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки.
За багаторічну працю, високий професіоналізм та сумлінне ставлення до роботи неодноразово відзначалася Подяками та Грамотами Державного агентства лісових ресурсів України, Почесними грамотами Федерації профспілок України, грамотами Вінницької ОДА, Бершадської РДА, Бершадської міської ради та підприємства. У 2003 році Л. Загон занесена у Книгу трудової слави профспілок області, а у 2009 році - на Дошку пошани Федерації профспілок області. 
Колеги по роботі знають Лідію Леонтіївну як грамотного спеціаліста, відповідальну, дисципліновану, високваліфіковану співробітницю. А ще відгукуються про неї як про чуйну, доброзичливу та уважну до оточуючих людину, справжнього друга, чарівну жінку, хорошу матір. Разом із чоловіком Олександром Івановичем виховали двох доньок – Вікторію та Тетяну. Нині особливу радість приносять онуки.
Тож у цей святковий день прийміть від колективу ДП «Бершадський лісгосп» найщиріші побажання міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у Ваших добрих справах! Нехай тепло й затишок завжди панують у Вашому домі!