Шановні лісівники ДП «Вінницький лісгосп»!

person access_time18.09.2020 13:29 categoryПривітання
День працівника лісу – особливий день! Це не лише професійне свято людей, які присвятили своє життя лісу. Це – свято всіх вінничан, причетних до лісу. Бо без лісу життя уявити неможливо! Його збереження та примноження – високе покликання всіх працівників лісового господарства. Благородна праця лісівників завжди була серед найпочесніших професій.
Колектив ДП «Вінницький лісгосп», щодня сумлінно і невтомно працюючи, створює сотні гектарів нових насаджень, охороняє ліси від пожеж, хвороб та шкідників, самовільних рубок, браконьєрського полювання. Трудовий колектив, об’єднаний спільною метою, має в роботі стабільно високі результати, надійно утримує лідерство в трудовому суперництві. 
Дбайлива праця та господарський підхід наших працівників дають свої результати. У 2020 році лісівники ДП «Вінницький лісгосп» створили 127 га нових лісів. Вчасно проведено всі догляди за лісовими культурами.
Створення нових державних лісів – відповідальне завдання, виконання якого вимагає самовідданості, наполегливості. Всі ці якості притаманні працівникам нашого держпідприємства, про що свідчать результати їхньої роботи. Для створення лісів колектив заробляє відповідні кошти. Обсяг реалізації лісопродукції за 8 місяців 2020 року склав 55,4 млн. грн. На ведення лісового господарства спрямовано у першому півріччі 2020 р. 40,5 млн. грн. власних коштів. 
ДП «Вінницький лісгосп» є одним із найбільш вагомих наповнювачів місцевого бюджету. За 8 місяців 2020 року держпідприємство перерахувало до Зведеного бюджету 23,1 млн. грн. податків, зборів та обов’язкових платежів. Сплатили єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду 4,1 млн. грн., 282 тис. грн. військового збору. За 8 місяців поточного року перераховано рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів до Держбюджету 3,3 млн. грн., до місцевих бюджетів – 2,5 млн. грн. 
Старанно та відповідально виконують свої обов’язки працівники всіх лісництв ДП «Вінницький лісгосп». 
Пріоритетним на держпідприємстві є питання соціального захисту працівників. Виплачується допомога на забезпечення соціально-побутових та культурно-оздоровчих потреб. ДП «Вінницький лісгосп» активно співпрацює з громадськістю, навчальними закладами, дітьми, батьками та педагогами, здійснює еколого-просвітницьку діяльність, допомагає озеленювати шкільні території та надає іншу підтримку. В зоні діяльності ДП «Вінницький лісгосп» функціонує 7 учнівських лісництв:
Працівникам Вінницького держлісгоспу є чим гордитись і є до чого прагнути. Підприємство розвивається і тим самим покращує міць і велич Вінниччини та України в цілому. Від усієї душі щиро вітаю всіх працівників лісового господарства з професійним святом! Дякуємо вам, шановні лісівники, за те, що впевнено закладаєте міцну базу майбутніх лісів, які служитимуть нашим внукам і правнукам. Низький уклін ветеранам галузі, які примножили лісові багатства держави і передали їх новим поколінням лісівників.
Дорогі колеги, нехай добробут та щастя наповнять ваші родини. Міцного здоров’я вам, благополуччя і віри, наснаги та нових трудових звершень!
 
З повагою Віктор ПОПЕЛЬНЮК, директор державного підприємства «Вінницьке лісове господарство»