Сердечно вітаємо з ювілеєм головного бухгалтера ДП «Бершадський лісгосп» Надію Євгенівну Білу

person access_time23.05.2020 16:07 categoryПривітання
Цими днями у дружному колективі ДП «Бершадський лісгосп» - справжнє свято. 24 травня піввіковий ювілей святкує головний бухгалтер підприємства Надія Євгенівна Біла. З цієї нагоди велика лісівнича родина сердечно вітає іменинницю та висловлює щирі слова вдячності за багаторічну сумлінну працю.
Надія Євгенівна розпочала свою трудову діяльність у червні 1985 року сезонним робітником з догляду за лісовими культурами Ободівського лісництва   Бершадського лісгоспзагу.
Після закінчення Чугуєво-Бабчанського лісового технікуму в 1988 році приступила до роботи бухгалтером Ободівського лісництва, згодом, в 1993 році, переведена на посаду бухгалтера Бершадського держлісгоспу. Нині вже 19 років працює головним бухгалтером ДП «Бершадський лісгосп». 
Н.Є. Біла – компетентний, грамотний і вправний фахівець із великим досвідом роботи. Вона володіє необхідними знаннями усіх тонкощів податкового та фінансового законодавства, бухгалтерського обліку,  йде в ногу з часом, постійно поповнює свої знання та передає їх підлеглим. Користується заслуженим авторитетом та повагою серед співробітників. До неї постійно звертаються за консультаціями  колеги зі споріднених підприємств. Плідно співпрацює з органами Державної податкової інспекції, Пенсійним фондом, Фондом соціального страхування. Бершадські лісівники впевнені, що високий професіоналізм головного бухгалтера допомагає колективу якомога краще виконувати завдання, досягати високих показників в економічній діяльності. 
  За багаторічну працю, високий професіоналізм та сумлінне ставлення до роботи неодноразово відзначалася Подяками та Грамотами  обласного управління лісового та мисливського господарства, Подяками та Грамотами Державного агентства лісових ресурсів України, Іменним годинником Голови Державного агентства лісових ресурсів України.    
Від усієї душі зичимо іменинниці міцного здоров’я, довголіття, благополуччя і достатку в родині, чистого та мирного неба над головою. Хай радують Вас рідні та друзі, хай все задумане вдається, удача супроводжує в усіх починаннях. Нехай людська вдячність за неоціненний внесок у лісогосподарську галузь буде Вам найвищою нагородою за невтомну працю.