Профком Гайсинського лісгоспу допомагає забезпечити соціальні пільги та потреби працівників

personАвтор:  Прес-служба Вінницького ОУЛМГ
access_time28.03.2019 09:25 categoryЗагальні новини
Нещодавно на базі усіх держпідприємств лісового господарства Вінницького ОУЛМГ пройшли профспілкові конференції. Відбувся подібний захід і в ДП «Гайсинський лісгосп». У засіданні конференції взяли участь начальник відділу лісового господарства, лісорозведення та лісовідновлення Вінницького ОУЛМГ І.В.Мельник, директор ДП «Гайсинський лісгосп» М.М.Лащенко, головний лісничий С.І. Руденко, головні спеціалісти, представники 10 структурних підрозділів підприємства, голова профспілкового комітету лісгоспу В.П.Рак.
Заслухали питання підсумків роботи держпідприємства за 2018 рік, а також про доповнення та зміни до колективного договору
У своїй доповіді директор ДП «Гайсинський лісгосп» М.М.Лащенко зазначив, що гайсинські лісівники добре спрацювали у минулому році і мають позитивні виробничі показники. У 2018 році посаджено 126 га лісових культур у держлісфонді  (105 %) та створено 15 га захисних насаджень (100% до плану). Заготовлено  лісового насіння всього 16502 кг. Вирощено1701  тис. шт. посадкового матеріалу. Проведено доглядів за лісовими культурами у ДЛФ на площі 1442 га, у захисних насадженнях – 117 га. До державного бюджету підприємством сплачено 18,4 млн. грн., до місцевого - 7,3 млн. грн. Усього виплати на користь держави становлять у сумі 32,8 млн.грн.
Голова профкому лісгоспу В.П. Рак проінформував, що у 2018 році на соціальні потреби та пільги працівників профспілковою організацією було витрачено 177 тис. грн., а підприємством на соціальні потреби працівників витрачено 1 млн 454 тис. грн. 
За звітний період 12 працівникам лісгоспу та 7 дітям працівників надано путівок у санаторно-курортні заклади, організовано поїздку на морський відпочинок 13 працівникам, проведено новорічне свято для дітей шкільного віку у Будинку школяра для 81 дитини, видано новорічні подарунки 196 членам профспілки та дітям. Передплачено районну газету «Трибуна праці» для працівників та пенсіонерів. До дня людей з інвалідністю отримали допомогу 25 осіб, отримали одноразові грошові заохочення за багаторічну працю 4 особи, виплати до ювілейних дат отримало 32 особи, у зв’язку з одруженням – 2 особи, у зв’язку з народженням дітей – 8 працівників, на оздоровлення – 133 працівники, на лікування – 31 працівник, допомогу на поховання рідних отримало 5 осіб.
У ході засідання розглянули пропозиції та побажання делегатів структурних підрозділів держпідприємства стосовно внесення змін до колективного договору та ухвалили відповідні рішення. Шляхом голосування було прийнято нову редакцію колективного договору на 2018-2020 рр. зі змінами та доповненнями.
Загалом учасники конференції відзначили злагоджену роботу профспілкового комітету та підприємства.