Працівники профспілок області із вінницькими лісівниками створили плантацію новорічних ялинок

personАвтор:  Прес-служба Вінницького ОУЛМГ
access_time09.04.2019 21:19 categoryЗагальні новини
На Вінниччині триває акція «Майбутнє лісу – у твоїх руках!». Долучилися до нелегкої праці лісівників і працівники профспілкових об’єднань Вінниччини. Очолив профспілковий десант голова Вінницького обкому профспілки працівників лісового господарства Іван Дмитрович Івацко.
Представники профспілок щороку спільно з лісівниками беруть участь у посадці лісу. Цього року створювали плантацію новорічних ялинок в Михайлівському лісництві (лісничий Василь Орлик) ДП «Вінницький лісгосп». Усього висадили 1,5 тис. шт. сіянців ялини звичайної.
До акції долучилися голова Федерації профспілок Вінницької області Колесник Микола Павлович, заступник голови ФПО Анпольська Світлана Володимирівна, заступник голови ФПО Слободянюк Володимир Петрович, голови та заступники голів обласних організацій профспілок працівників автотранспорту та шляхового господарства, працівників освіти та науки, радіоелектроніки, культури, соціальної сфери, легкої та текстильної промисловості, працівників пошти, ПАТ «Укртелеком», Вінницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна», працівники апарату Федерації профспілок області.
- Цьогорічне створення лісових культур є особливим, - наголосив Микола Павлович. – Воно проводиться в ювілейний для лісівників Вінниччини рік. Адже 14 лютого ми всі дружно відзначили 100-річчя утворення управління лісами Вінницької області. Ми лісівникам допомагаємо, лісівників розуміємо. Бо працюють вони на благо наших внуків і правнуків!
В свою чергу Іван Дмитрович підкреслив те, що така багаторічна співпраця лісівників з Федерацією профспілок Вінниччини має велике не лише пізнавальне, а й виховне, лісівничо-просвітницьке значення. Бо в особі профспілкових активістів працівники лісового господарства мають активних помічників, пропагандистів, захисників його величності лісу і лісівників.
Як завжди, працювали всі дружно та злагоджено. Результатом такої спільної роботи будуть майбутні новорічні ялинки, які після вдалого приживлення, багатократних ручних та механізованих доглядів, аж через 5-8 років потраплять на новорічне свято у домівки вінничан. І хто знає, можливо, й до когось із учасників акції.