Поповнення в команді юних друзів лісу

personАвтор:  Пресслужба ДП "Гайсинський лісгосп"
access_time04.10.2022 16:44 categoryЗагальні новини
Плідна співпраця лісівників Вінниччини з учнівською молоддю та педагогами вже стала традиційною та налічує не один десяток років. На базі держлісгоспів Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства функціонує 50 учнівських лісництв. Щороку восени команда юних лісівників Вінниччини поповнюються наймолодшими вихованцями. Нещодавно відбулася традиційна щорічна посвята п’ятикласників у ряди юних лісівників Сумівського учнівського лісництва «Юні друзі лісу».
Сумівське учнівське лісництво, яким нині опікується ДП «Гайсинський лісгосп», має півстолітню історію та вважається найстаршим в області. Велику увагу наставники та педагогічний колектив Сумівської філії Війтівського ОЗЗСО (завідувач Г.М. Гуз, педагог-наставник учнівського лісництва М.М. Маценко) приділяють вихованню екологічної свідомості підростаючого покоління. Юні друзі лісу неодноразово гідно представляли свою діяльність та виборювали призові місця у конкурсах, змаганнях, зльотах учнівських лісництв тощо. За період багаторічної плідної співпраці вихованці Сумівського учнівського лісництва стали справжніми помічниками лісівників-професіоналів та їхніми добрими друзями.
Бути членом учнівського лісництва «Юні друзі лісу», допомагати наставникам у благородній справі створення лісів та природоохоронних акціях – справжня гордість для школярів. Тож свято для дітлахів було довгоочікуваним.
Під час урочистої посвяти у юні лісівники п’ятикласники  продемонстрували знання про ліс та його мешканців. Наймолодші друзі лісу отримали Посвідчення юного лісівника, а на їхніх грудях замайорів зелений галстук.
На завершення свята діти урочисто присягли лісу на вірність, дали клятву садити, берегти й примножувати лісові багатства України. Тож відтепер вони – помічники лісівників, які охоче дбатимуть про зелені насадження та допомагатимуть лісівникам-наставникам плекати діброви. Попереду у них чимало справ у дружній команді юних друзів лісу.