Поповнення у рядах юних лісівників ДП “Гайсинський лісгосп»

personАвтор:  Прес-служба Вінницького ОУЛМГ
access_time31.10.2018 16:37 categoryЗагальні новини
У гайсинських лісівників, що на Вінниччині, побільшало юних підопічних: стали членами учнівського лісництва п’ятикласники Гайсинської ЗОШ №4!
Цієї довгоочікуваної події вони чекали з нетерпінням, адже це справжня гордість – бути у рядах учнівського лісництва «Паросток». Учасники «Паростка» відзначаються своєю активністю, непідробною зацікавленістю життям лісу і професією лісівника. Члени цього учнівського лісництва під умілим керівництвом директора школи Сташко І.В., педагога-наставника Мигидюк Г.Ю., за підтримки ДП «Гайсинський лісгосп» (директор Лащенко М.М.) та Гайсинського лісництва (лісничий Латюк П.О.) ведуть активну інформаційно-просвітницьку, дослідницьку та творчу діяльність, беруть участь у різноманітних заходах, конкурсах, фестивалях, телепрограмах. А одним із спільних вагомих досягнень юних лісівників та їхніх дорослих наставників є перемога на Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв у 2017 році!
Цьогорічна посвята стала яскравою, веселою та незабутньою! З щирими вітаннями виступили директор школи Сташко І.В., інженер із лісових культур ДП «Гайсинський лісгосп» Юрченко О. П. 
Ведучі свята Поліщук Олександр (лісничий учнівського лісництва) та Шуригіна Каріна запропонували юним лісівникам пройти ряд випробувань. Потім школярики склали клятву юного лісівника.
На завершення заходу п’ятикласникам вручили пам’ятки «Юний лісівник учнівського лісництва «Паросток» СЗШ І-ІІІ ст.№4». Відтепер вони стали помічниками професійних лісівників Гайсинського лісгоспу, з якими спробують нелегкого труда у створенні лісових культур, зборі лісового насіння. Попереду – багато хороших справ у лавах учнівського лісництва «Паросток».
Тож побажаймо наймолодшим гайсинським лісівникам сил, наснаги та позитивних емоцій у цій нелегкій, але цікавій справі! У добрий час!