Оляницькі школярі створювали ліс із Ладижинським лісництвом

personАвтор:  Прес-служба Вінницького ОУЛМГ
access_time22.04.2019 21:14 categoryЗагальні новини
Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства активно розвиває інформаційно-просвітницьку роботу та підтримує учнівські лісництва. На сьогодні на базі держлісгоспів їх діє 50.
ДП «Гайсинський лісгосп» опікується учнівськими лісництвами «Паросток» (ЗОШ №4 м. Гайсин), «Діброва» (ЗОШ №1 м. Ладижин), «Ювілейне» (СЗОШ-1-ІІІ ст. села Губник Гайсинського району). Усі вони разом із гайсинськими лісівниками взяли участь у цьогорічній весняній лісокультурній кампанії. Разом із Ладижинським лісництвом ДП «Гайсинський лісгосп» до всеукраїнської акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках» цього року долучились і школярі Оляницької СЗОШ 1-3 ст/ Тростянецького району (директор Т.С. Довбня).
Створювати kіси майбутнього на лісову ділянку, що вийшла з головного користування у 2019 році, прийшли учні 9, 10 та 11 класів разом із заступником директора із навчально-виховної роботи В.І. Заставнюк. Перед початком роботи ладижинські лісівники провели інструктаж та розповіли юним учасникам акції про техніку безпеки. Висаджували сіянці дуба звичайного, головної лісоутворюючої породи подільських лісів, а також сіянці таких цінних перспективних лісових порід як берека лікарська, горіх чорний. Усього команда оляницьких школярів створила 1,5 га лісових культур. Працювали із захватом та зацікавленням: хлопці виконували більш важку роботу, а дівчата підносили садивний матеріал.
- Діти були у захваті від роботи. Для них це дуже важливо, що через кілька років на місці зрубу зеленітиме молодий ліс, створений їхніми руками! – зазначив лісничий Ладижинського лісництва Роман Семененко.
Також лісівники провели для школярів цікаву екскурсію Ладижинським лісництвом. Усі учасники акції розійшлись із переконанням, що це не остання їхня спільна робота із заліснення рідного краю!