Нова ремонтно-механічна майстерня у Джуринському лісництві ДП “Могилів-Подільський лісгосп» – за всіма сучасними вимогами!

personАвтор:  Прес-служба Вінницького ОУЛМГ
access_time21.09.2018 11:32 categoryЗагальні новини
Новозбудоване приміщення, сучасний дизайн, а головне – актуальність та необхідність. Все це – про ремонтно-механічну майстерню, побудовану на території Джуринського лісництва ДП «Могилів-Подільський лісгосп». Офіційне відкриття майстерні відбулося напередодні дня працівника лісу.
Відтепер водії вантажних автівок та тракторів матимуть змогу ремонтувати чи проводити огляд транспорту в сучасному, відповідно обладнаному, приміщенні.
- На території Джуринського лісництва зосереджено найбільший автотракторний парк, до складу якого входять 5 колісних тракторів, три вантажних і два легкових автомобілі. Тому і було прийнято рішення збудувати нову ремонтно-механічну майстерню, обладнану згідно з сучасними вимогами. Тепер наші працівники мають комфортне приміщення, у якому можна за будь-якої погоди проводити технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів, - розповідає директор Могилів-Подільського лісгоспу Іщук В.М.
На відкритті були присутні директор ДП “Могилів-Подільський лісгосп” Іщук В.М., головний лісничий Хомич О.І., головний інженер Гаврилюк С.О., головний бухгалтер Гаврись С.О., головний економіст Іщук О.С., головний механік Паянок О.В., інженер з охорони праці Ткачук В.М., лісничий Джуринського лісництва Нєстєров І.І., майстри лісу, водії та трактористи Джуринського лісництва, які активно долучалися до будівництва ремонтно-механічної майстерні.
Після завершення офіційної частини присутні оглянули нову ремонтно-механічну майстерню, побутові приміщення, сучасні санвузли та безпосередньо ремонтну залу. Працівники у новій майстерні не лише зможуть якісно працювати, а й матимуть змогу відпочити.