НИЗЬКИЙ УКЛІН ЗА СЛАВНІ ЛІСИ ТА ВІЛЬНУ УКРАЇНУ

personАвтор:  Прес-служба ДП «Бершадський лісгосп»
access_time13.10.2017 09:58 categoryЗагальні новини
Начальник обласного управління лісового та мисливського господарства А.О. Бондар, перебуваючи на ДП «Бершадський лісгосп», привітав лісівників Вінниччини з Днем захисника України. Це свято справжніх чоловіків, воїнів та оборонців держави, рідних осель, батьківської землі.
Привітав колег і директор ДП «Бершадський лісгосп» М.В. Краснєєв. В колективі Бершадського держлісгоспу близько 80% – чоловіки. Мудрі та розсудливі інженери лісового господарства, уважні та організовані лісничі, дбайливі та принципові майстри лісу, сильні духом та тілом вальники лісу, старанні та відповідальні водії, трактористи, верстатники, технічні працівники. Водночас кожен захищає не лише лісові масиви рідної землі, але у будь-який час готовий стати на оборону держави від ворога.
Виконали свій громадянський обов’язок перед Батьківщиною, довели свою самовідданість та вірність державі працівники ДП «Бершадський лісгосп»: майстер лісу та старший єгер Цибулівського лісомисливського лісництва М.Г. Дубенко, М.А. Майданик, майстер лісу Бершадського лісництва Є.І. Гончар, інженер лісового господарства В.П. Сташко.
Михайла Григоровича Дубенка у колективі знають як добросовісного та наполегливого, чуйного, тактовного, завжди готового прийти на допомогу, підказати, порадити. Народився він 1966 року в селі Козинці Тростянецького району в родині колгоспників. Закінчив Вінницький технікум залізничного транспорту. Три роки віддав службі у військово-морському флоті СРСР. Демобілізувався у званні головного старшини. Працював матросом на суднах. А з січня 1992 року – в лісовому господарстві: лісник Каменського лісництва Димерського держлісгоспу, єгер та завгосп Ободівського мисливського господарства, єгер Цибулівського лісництва ДП «Бершадський лісгосп», лісник та майстер лісу Цибулівського лісомисливського лісництва.
У квітні 2015 року був мобілізований до Збройних Сил України та брав участь у проведенні АТО у Бахмутському районі Донецької області та м. Попасній Луганської обл. Служив командиром відділення – командиром машини відділення інженерної техніки інженерного взводу інженерно-маскувальної роти. Через 14 місяців був демобілізований.
Максим Анатолійович Майданик служив у м. Сватове Луганської області. Виконував обов’язки старшого водія автомобільного відділення автомобільного взводу роти матеріального забезпечення батальйону матеріального забезпечення. М.А. Майданик народився 25 квітня 1983 року в с. Ободівці Тростянецького району. Закінчив Ладижинський аграрний технікум. З 2004 року - єгер, мисливствознавець ДП «Ободівське ЛМГ», старший егер ДП «Бершадський лісгосп». У 2004 – 2007 рр. навчався у Запорізькому національному університеті. Біолог - мисливствознавець.
Клопітку роботу з призову громадян на захист держави, набір добровольців до лав Української армії виконував інженер лісового господарства Віталій Петрович Сташко. Службу проходив у Бершадському та Теплицькому райвійськкоматах на посаді старшого офіцера відділення комплектування, а також у Чечельницькому райвійськкоматі заступником військового комісара – начальником відділення комплектування. Народився В.П. Сташко 22 грудня 1988 року в с. Велика Киріївка Бершадського району. У грудні 2011 року закінчив лісогосподарський факультет Львівського національного лісотехнічного університету. Працював майстром лісорозсадника, інженером лісового господарства ДП «Могилів-Подільський лісгосп». Переведений у Бершадський держлісгосп на посаду майстра лісу Бершадського лісництва. Працелюбність Віталія Петровича, його відповідальність та уміння лагодити з людьми стали в пригоді, коли у липні 2014 року був призначений на посаду менеджера із зовнішньоекономічної діяльності. З січня 2017 року - інженер лісового господарства. 
Майстер лісу Бершадського лісництва Євгеній Ігорович Гончар народився 7 квітня 1991 року у с. Флорино Бершадського району. Вихованець учнівського лісництва «Зелений світ» Флоринської школи. Закінчив Львівський національний лісотехнічний університет. Бакалавр лісового і садово-паркового господарства. У Сумівському лісництві працював майстром лісу.
У липні 2014 року Є.І. Гончар був мобілізований на строкову службу, яку проходив до 15 вересня 2015 року на посаді командира першої роти 30 механізованої бригади 2 окремого мотопіхотного батальйону.
За мужність та героїзм, проявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України в ході проведення АТО, та з нагоди Дня захисника України майстру лісу Цибулівського лісомисливського лісництва М.Г. Дубенку та старшому єгерю М.А. Майданику вручено Подяки Вінницького ОУЛМГ. Грамоту та Подяку ДП «Бершадський лісгосп» вручено майстру лісу Бершадського лісництва Є.І. Гончару та інженеру лісового господарства В.П. Сташку.
Ми гордимося трудовими та ратними подвигами наших колег-лісівників.