«Нагодуй птаха взимку»: юні лісівники Вінниччини взяли участь у всеукраїнській акції

personАвтор:  Пресслужба Вінницького ОУЛМГ
access_time14.12.2020 20:49 categoryЗагальні новини
До акції «Нагодуй птахів взимку», ініційованої Державним агентством лісових ресурсів України, активно приєднались і члени учнівських лісництв та школярі Вінниччини. Серед них – учнівське лісництво «Зелені легені планети», яке діє на базі Моївської ЗОШ І-ІІІ ст., підопічні Моївського лісництва ДП "Могилів-Подільський лісгосп" (директор Віктор Іщук, головний лісничий Олександр Хомич, лісничий Сергій Стрілецький).
ДП "Могилів-Подільський лісгосп" великого значення надає інформаційній роботі з підростаючим поколінням, співпрацює з учнівськими лісництвами, підтримує міцні дружні стосунки з багатьма школами, залучаючи підростаюче покоління весняного садіння лісу, збору насіння, різноманітних природоохоронних акцій. На уроках природи учням розповідають, що птахи – це природні вороги шкідників лісу, вони приносять величезну користь птахів для здоров’я дерев. Тому діти не лише долучаються до виготовлення та розвішування шпаківень , а й підгодовують у сувору пору року пернатих друзів дерев. Цього року до проведення акції приєдналися і батьки, і діти, і педагоги, і лісівники, адже виготовити годівничку самостійно може далеко не кожна дитина.
– Ми розвішували з дітьми годівнички і нагадали, що це дуже відповідальна справа, адже птах звикає до постійного місця підгодівлі і тому має завжди взимку знаходити у годівничці корм, - розповів лісничий С.Стрілецький. – Годівничка має бути в належному санітарному стані і регулярно, систематично наповнюватися якісними, наближеними до природних, кормами. Все це знають наші школярики!