На період введення воєнного стану полювання на Вінниччині заборонено у двох прикордонних районах

personАвтор:  Прес-служба Вінницького ОУЛМГ
access_time30.11.2018 19:24 categoryЗагальні новини
У зв’язку з введенням на території Вінницької області воєнного стану у двох прикордонних районах області – Піщанському і Ямпільському, забороняється полювання на всі види мисливських тварин.
Адже Вінницька область межує з невизнаною так званою Придністровською республікою, де є російський військовий контингент. Вінниччина має 32 км кордону з Придністров’ям. Таке доручення голови Вінницької облдержадміністрації після чергового засідання Ради оборони Вінницької області отримали обласне управління лісового та мисливського господарства, ВОКСЛГП «Віноблагроліс», обласна організація УТМР, голови Піщанської та Ямпільської райдержадміністрацій. 
Адже відповідно до Указу Президента України від 26 листопада 2018 р. №393/2018 «Про введення воєнного стану в Україні» вже здійснюються посилені заходи щодо охорони державного кордону. Так, забороняється перебування у прикордонній зоні без документів, аеро-, відео-, фотозйомка без погодження з відповідними службами та військовими частинами. Особливий режим воєнного стану не вплине на пересічних українців. 
Дежпідприємства лісового господарства Вінницької області працюють у звичному режимі. Люди розуміють, що йде агресія проти Української держави. Запроваджені посилені заходи безпеки не змінюють звичного стилю життя. Координує всі служби в період воєнного стану Рада оборони при обласній адміністрації. Її очолює голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій.