Могилів-Подільський лісгосп долучився до акції «Озеленення України»

personАвтор:  Пресслужба ВОУЛМГ
access_time23.10.2020 21:30 categoryЗагальні новини
17 жовтня по всій Україні пройшла екологічна акція з осіннього висаджування дерев «Озеленення України».
Проведення цієї акції стало першим кроком до реалізації Меморандуму про співпрацю, який підписаний  Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України, Державним агентством лісових ресурсів України та Благодійною організацією «Озеленення України». Активну участь у акції взяли лісівники усіх 11 держлісгоспів Вінницького ОУЛМГ, які висадили за один день 109 тисяч штук дерев. Загалом було заліснено по області 28 ділянок загальною площею 26 га.
До акції активно долучилися і лісівники ДП «Могилів-Подільський лісгосп» та громадськість населених пунктів, що знаходяться у зоні діяльності держлісгоспу.
Для проведення акції могилів-подільські лісівники підготували земельні ділянки для висаджування дерев, достатню кількість якісного посадматеріалу, знаряддя праці. Оскільки до посадки дерев долучилися місцеві жителі, то перед початком акції для них провели інструктаж із техніки садіння.
Для акції підготували кілька ділянок. У Вендичанському лісництві - кв. 35, вид. 6, площа ділянки - 0,03 га. У Котюжанському лісництві - кв. 15, вид. 7, площа ділянки 0,5 га. У Моївському лісництві - кв. 29, вид. 24,  площа ділянки - 0,5 га. У Джуринському лісництві - кв. 28, вид. 5, площа ділянки - 0,5 га. У Ямпільськоиу лісництві - кв. 86, вид. 15.3, площа ділянки - 0.5 га.
Висаджували сіянці дуба звичайного (усього 8 тисяч шт.) та горіха чорного (2 тисяччі сіянців).
Учасники акції отримали подяки від директора держлісгоспу Іщука В.М. за активну участь у садінні дерев. Подібні спільні акції дуже важливі, вони показують населенню справжню ціну лісівничої праці. І кожне посаджене дерево залишається для майбутніх поколінь.