Могилів-Подільський держлісгосп відкрив новий лісівничий еколого-просвітницький центр у новозбудованій Зведенівській школі

personАвтор:  Прес-служба Вінницького ОУЛМГ
access_time05.09.2018 10:06 categoryЗагальні новини
Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства важливе значення надає інформаційно-просвітницькій роботі. На сьогодні держпідприємства лісового господарства Вінницького ОУЛМГ створили 44 лісівничо-екологічних просвітницьких пунктів та 33 лісівничих еколого-просвітницьких центрів. На базі держлісгоспів діє 46 учнівських лісництв.
До цього переліку нещодавно додався ще один лісівничий еколого-просвітницький центр – і вдвічі приємно те, що з’явився він у довгоочікуваній новозбудованій сільській школі.
Офіційне відкриття Зведенівської загальноосвітньої школи Шаргородського району відбулося напередодні Дня знань. На відкриття завітали голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій, голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник, заступники голови ОДА Ігор Івасюк та Василь Броварник, керівництво Шаргородського району. Представники ДП «Могилів-Подільський лісгосп» - директор Іщук В.М., лісничий Джуринського лісництва Несторов І.І. - теж взяли участь у довгоочікуваному відкритті. Адже Джуринське лісництво опікується учнівським лісництвом Зведенівської школи – «Лісова варта». Це одне із найпотужніших учнівських лісництв в області, яке діє з 2009 року, а сьогодні об’єднує 85 учнів. Під керівництвом педагога-наставника Слободяника Г.В. вони ведуть активну дослідницьку та природозахисну роботу. Традиційні лідери обласних зльотів учнівських лісництв, свого часу діти мали честь представляти область і на Всеукраїнському рівні. На території старого корпусу навчального закладу юні лісівники доглядають яблуневий садок із 300 дерев, шкілку декоративних порід, де вирощують тую, самшит, ялівець, ялинку шароподібну та іншу красу! А також у старій школі «Лісова варта» має прекрасний кабінет учнівського лісництва. А в новому приміщенні за сприянням ДП «Могилів-Подільський лісгосп» облаштували новий лісівничий еколого-просвітницький центр. Усього лісгосп подарував школі 29 нових інформаційних стендів на лісівничу, природоохоронну та розвиваючу тематику та принтер для потреб учнів. Також лісгосп виготовив та подарував Зведенівській школі стенди для оформлення кабінету основ здоров’я, кабінету біології.
Так що таку гарну нову школу дітки обов’язково будуть відвідувати із захватом! А працюватимуть з лісівниками – з подвоєним завзяттям!