Мандрівка до осіннього лісу

personАвтор:  Прес-служба ДП «Бершадський лісгосп»
access_time14.09.2019 21:36 categoryЗагальні новини
З нагоди професійного свята – Дня працівника лісу – 9-15 вересня 2019 року в Україні проходить Лісівничий тиждень. Низку заходів у його рамках проводять лісівники Вінниччини для привернення уваги суспільства до проблем лісового та мисливського господарства.
Днями наймолодші вихованці Сумівського учнівського лісництва «Юні друзі лісу», яким опікується ДП «Бершадський лісгосп», разом зі своїми наставниками  Грабовською Т.Л., Бабій І.В., Подосовською І.О.  вирушили у пізнавальну мандрівку до лісу, який приховує багато таємниць.Чому ліси називають «легенями планети»? Як живуть лісові мешканці? Як не заблукати в лісі? Що цікавого можна в ньому знайти? На ці запитання знайшли відповідь дітлахи під час цікавої екскурсії до Сумівського лісу.
Спочатку діти побували на території Сумівського лісництва в кв. №18. Цікаво та професійно розповів про вирощування посадкового декоративного матеріалу в закритому ґрунті, про систему поливу та догляду за ними помічник лісничого Шевченко В.М. З захопленням спостерігали школярики за дикими свиньми у вольєрі напіввільного утримання, годували їх смачною кукурудзою та буряками.
А потім лісовою стежкою юні лісівники помандрували до вікового дуба, якому понад 350 років, з розчаруванням спостерігали, як падають старі гілки, почули легенду лісового жителя, який на своєму віку бачив чимало.Діти побачили сезонні зміни, які відбуваються в лісі з різними видами дерев, прочитали поетичні рядки про світ природи, заспівали пісень про ліс та його мешканців.
Втомлені, але щасливі і задоволені поверталися дітлахи додому. І кожен поніс щось цікаве, захоплююче про світ та життя лісу.