«Лісові» бухгалтери – професійні та компетентні!

personАвтор:  Пресслужба Вінницького ОУЛМГ
access_time24.06.2022 17:14 categoryЗагальні новини
У системі лісового господарства Вінниччини, окрім власне лісівників, працює безліч представників інших професій. Зокрема вагому частину роботи виконує бухгалтерська служба. Тому наші бухгалтери завжди тримають руку на пульсі змін, навчаються, розвиваються, щоб виконувати свою роботу якомога професійніше.
Нещодавно в адміністративному приміщенні ДП «Тульчинське ЛМГ» відбувся навчальний семінар для бухгалтерів лісгоспу, лісництв, інших структурних підрозділів (цех переробки, нижній склад). Бухгалтери удосконалили свої знання зі спеціальної програми Business Automation Framework (BAF). За своєю суттю «BAF» є наближеною до платформи 1 С:бухгалтерія для українського ринку. Для обміном досвідом із використання програми до тульчинських бухгалтерів приїхала Надія Євгенівна Біла, провідний бухгалтер Гайсинського лісгоспу. Вона поділилася з колегами своїми знаннями та практичними рекомендаціями з використання програми у лісовому господарстві.
Учасники навчального семінару удосконалили свій рівень, правильність роботи у програмі. Тому надалі працюватимуть ще більш фахово та компетентно.