Лісівники Вінниччини пропонують комфортний та безпечний відпочинок – у рекреаційному пункті «Ладижинський»!

personАвтор:  пресслужба ВОУЛМГ
access_time07.07.2021 15:50 categoryЗагальні новини
Відпочинок у лісі має бути не лише корисним та цікавим, а й цивілізованим та безпечним, який не завдає шкоди насадженням, тваринам і екосистемі в цілому. Тому лісівники Вінниччини створюють для населення рекреаційні зони, лісівничо-екологічні просвітницькі пункти. Один із найкращих – це ЛЕПП «Ладижинський», що знаходиться у Ладижинському лісництві ДП «Гайсинський лісгосп» (директор Микола Лащенко, головний лісничий Сергій Руденко, лісничий Роман Семененко).
З настанням першого тепла і протягом усього літа у рекреаційному пункті «Ладижинський» щодня людно. Сюди люблять приїхати на відпочинок, адже тут сучасно, зручно, естетично гарне оформлення. Це один із найкращих куточків, де населення має змогу відпочити на природі, не завдаючи їй шкоди. Знаходиться пункт у лісі безпосередньо з виходом на автошосе, навпроти садиби лісництва (кв. 23 вид. 6).
- Ми створюємо рекреаційні пункти, лісівничо-екологічні просвітницькі пункти, оскільки вони виконюють цілу низку важливих завдань. У першу чергу забезпечують дотримання правил поведінки у лісі, - запевняє директор підприємства. - Тут відпочиваючі можуть розводити багаття у відведених для цього місцях. Адже за розпалювання вогню в лісі у недозволеному місці передбачається адміністативне покарання, штраф.
Також відпочиваючі можуть після відпочинку прибрати сміття і віднести його в урну, забезпечуючи чистоту лісу. Тут є вбиральня, стоянка для автомобілів. Можна скористатися лавкою, столиком, альтанкою. Для дітей споруджено дитячий майданчик, гірку, гойдалку. Елементи пункту виготовлені у справжньому лісовиму стилі з екологічно чистих матеріалів! А ще одне завдання пункту – інформаційно-просвітницьке. Інформаційні стенди, яких у рекреаційному пункті є 15, розповідають про життя лісу, флору та фауну рідного краю, роботу лісівників.
Адже лісівники Вінниччини – хороші господарі, які бережуть природу, а за давньою української традицією постійно підтримують лад та чистоту у лісових масивах, на території садиб лісництв, лісгоспів. На жаль, населення не завжди розуміє, що все це – праця людських рук, тому часто після відвідин таких місць гості залишають купу сміття у вигляді «вдячності» за комфорт та безпеку. Тому крім того, що спорудили таке гарне місце, лісівникам доводиться часто й прибирати після відвідування відпочиваючими пункту, розповідає лісничий Р.П.Семененко:
- Колектив Ладижинського лісництва виключно своїми силами проводить всі роботи по догляду за цим чарівним куточком природи та відпочинку. Ми закликаємо кожного особистим прикладом впроваджувати традицію на культурну, цивілізовану поведінку у лісі. Адже це зовсім не важко. Рекреаційний пункт «Ладижинський» створено для незабутнього та цікавого відпочинку дорослих та дітей, тому запрошуємо вас у гості до лісу!