ЛІСІВНИКИ ВІННИЧЧИНИ ПІДТРИМУЮТЬ «ЗЕЛЕНУ ХВИЛЮ»

personАвтор:  Прес-служба Вінницького ОУЛМГ
access_time11.12.2017 17:20 categoryЗагальні новини
На базі держпідприємств лісового господарства Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства діє 44 учнівських лісництва. Лісівники в питаннях виховання у дітей любові до лісу тісно співпрацюють з освітянами.
У 2017 році на Вінниччині започаткована природоохоронна акція «Зелена хвиля». Метою акції є популяризація природоохоронної роботи в закладах освіти, екологізація закладів освіти згідно з новим Законом України «Про освіту», виховання бережливого ставлення підростаючого покоління до лісу, навколишнього середовища та до зелених насаджень зокрема.
В цьому році акцію проведено у п’яти загальноосвітніх школах обласного центру: №№3,4,6,12,23. Це – так звана перша хвиля. Для шкіл закуплено декоративний посадковий матеріал, саджанці головних деревних порід. Лісівники допомогли школам скласти проекти зелених зон на пришкільних територіях. 
Першого грудня 2017 року в КЗ «НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназії № 6 ВМР» в рамках акції «Зелена хвиля» висаджено дерева біля закладу освіти. В акції взяли участь члени учнівського лісництва – учні 9-А класу Щербік Олександр, Красножон Андрій, Красовський Назар, Панченко Ярослав, Чинюк Дмитро та Когут В’ячеслав разом з педагогом - наставником Копиловим О.В. Ландшафтний дизайн спланувала учитель обслуговуючої праці Залецька Л.М. Посильну допомогу їй надав учитель технічної праці Яремчук О.С.
Наступного року планується продовження акції та залучення інших навчальних закладів міста. Це буде друга черга «Зеленої хвилі». Сподіваємося на активну участь закладів освіти у цій благородній справі.