Лісівничо-учнівська дружба дітей і тульчинських лісівників з кожним роком міцніє

personАвтор:  Прес-служба Вінницького ОУЛМГ
access_time16.09.2019 13:52 categoryЗагальні новини
Держпідприємства лісового господарства Вінниччини, організовуючи роботу учнівських лісництв, активно співпрацюють з педколективами, створюють для роботи з дітьми лісівничі еколого-просвітницькі центри. В 50 учнівських лісництвах області налічується більше ніж 6000 юних лісівників.
Особливу увагу розвитку учнівських лісництв приділяють працівники ДП «Тульчинське ЛМГ» (директор М.М. Дан, головний лісничий Г.П. Кілимник). У зоні діяльності держпідприємства функціонує 4 учнівських лісництва: «Зелена діброва» Брацлавської НВК-ЗОШ №1, "Паросток" Кирнасівської ЗОШ I-III ст., «Паросток майбутнього» Томашпільської НВК-ЗОШ І-ІІІ ст., «Зелений гомін» Кирнасівської ЗОШ I-II ст. Мають досвід дружньої співпраці тульчинські лісівники і з студентами Тульчинського ВПУ №41. Цей навчальний заклад готує майбутніх лісівників та трактористів, які потім теж працюють у лісовому господарстві. Учні училища практикують допомогу лісівникам у проведенні лісокультурних робіт на розсаднику.
Ті, хто доторкнувся безпосередньо до важливої та благородної справи створення лісів, охорони тваринного світу, розуміють, якою важливою галуззю для майбутнього України є лісове господарство. Тому педагоги та учні цінують не лише працю лісівників, а і їхню підтримку сучасної молоді, важливий вклад у виховний процес підростаючого покоління. Адже від старших колег юні лісівники отримують лісівничу інформацію та практичний досвід, допомогу у підготовці до різноманітних заходів екологічного спрямування. А педагоги-наставники учнівських лісництв та куратори груп, класоводи переконані, що спілкування з лісівниками, досвід, який передають дітям старші товариші, розширюють і поглиблюють у дітей знання природничих наук, виховують дбайливе ставлення до природи та лісу.
Тож напередодні професійного свята – Дня працівників лісового господарства – активні та свідомі юні лісівники учнівського лісництва «Зелений гомін» Кирнасівської ЗОШ І-ІІ ст. (директор школи Г.П. Марценюк, педагог-наставник Л.М. Лошак, лісничий учнівського лісництва Клоченко Тетяна) та студенти Тульчинського ВПУ №41 (директор Т.П. Друм) привітали своїх лісівників-наставників на чолі з новопризначеним директором підприємства Даном М.М., побажали їм успіхів на їхній нелегкій ниві та подякували за спільну роботу.
Сподіваємося, що лісівничо-учнівська дружба з кожним роком міцнітиме і радуватиме позитивними результатами!