Команда «Екосіті» гідно представила Вінниччину на Всеукраїнському турнірі географів

personАвтор:  Прес-служба ДП «Бершадський лісгосп»
access_time14.11.2019 08:34 categoryЗагальні новини
Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства велику увагу приділяє розбудові та роботі учнівських лісництв. Школярі займаються науково-дослідницькою роботою, розвивають практичні навички у лісогосподарській діяльності, здійснюють еколого-агітаційну роботу. Вагому підтримку від своїх наставників, лісівників ДП «Бершадський лісгосп» мають учнівські лісництва «Зелений світ» (Флоринська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Юні друзі лісу» (Сумівська ЗОШ І-ІІІ ст.) та «Лісовий кіт» (Ободівська ЗОШ).
Вихованці учнівського лісництва «Зелений світ» Флоринської школи входять до складу агітбригади «Екосіті». Вони є активними учасниками та неодноразовими призерами всеукраїнських та обласних конкурсів, форумів, турнірів. Нещодавно команда «Екосіті» Флоринської ЗОШ та Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 взяла участь у XV Всеукраїнському турнірі юних географів, що проходив у Вінниці. До складу команди увійшли Горбенко Ольга, Плахотна Вікторія, Русначенко Богдан та вихованці Флоринського учнівського лісництва Інна Рудь та Діана Рожко. Керівник команди «Екосіті» - вчитель географії Флоринської школи та педагог-наставник учнівського лісництва «Зелений світ» О.В. Макарчук. Всього на турнірі змагалися 19 команд з п’ятнадцяти областей України. Попри те, що всі учасники були учнями загальноосвітніх шкіл, вони намагалися у запеклих дебатах вирішувати недитячі питання сьогодення.
Найбільшу зацікавленість та жваві обговорення викликали екологічні проблеми України та світу, актуальні питання про мораторій на продаж землі та мораторій на експорт необробленої деревини (лісу–кругляка), що діє в Україні. Команди поділилися власними міркуваннями та знаннями щодо цих питань, адже для кожного регіону нашої держави вони болючі. Учасникам було досить цікаво почути думки представників Центральної, Західної, Північної, Східної частин України. А висновок команди зробили один: ресурси України – це надбання нашої держави, нашого народу. І лише спільними зусиллями ми зможемо вирішити ці проблеми. 
Значна виконана робота, підготовка та самі виступи, вміння спілкуватись з аудиторією допомогли команді «Екосіті» посісти четверте місце. Позитивні емоції, приємні враження та нові знання стали для школярів великим здобутком. 
Участь у таких заходах дають можливість юним захисникам лісу та навколишнього середовища показати свої досягнення на державному рівні та обмінятися досвідом.