Юні лісівники Вінниччини допомагають птахам пережити зиму

personАвтор:  Пресслужба Вінницького ОУЛМГ
access_time10.12.2020 19:34 categoryЗагальні новини
чора, 8 грудня, до неї долучилися і члени учнівських лісництв та школярі Вінниччини.
ДП «Гайсинський лісгосп» (директор М.М.Лащенко, головний лісничий С.І.Руденко) великого значення надає інформаційній роботі з підростаючим поколінням, тому до акції підприємство залучило три школи, що знаходяться у зоні діяльності лісгоспу: СЗОШ 1-3 ст. №4 м.Гайсин, Оляницька СЗШ 1-3 ст., СЗОШ 1-3 ст. с.Кисляк. У Гайсинській школі вже багато років діє одне із найактивніших учнівських лісництв Вінниччини – «Паросток», це підопічні Гайсинського лісництва. А в Оляницькій школі порівняно недавно утворено учнівське лісництво «Зелена естафета», проте учні школи давно дружать із лісівниками Ладижинського лісництва. Учні школи с. Кисляк – теж активні учасники весняного садіння лісу, збору насіння, тому для них подібні акції є звичними.
Школярики вивчають на уроках природи та знають від лісівників про величезну користь птахів для здоров’я лісу. Щороку вважають за справу честі підгодовувати у сувору пору року пернатих друзів дерев. До проведення акції приєдналися і батьки, і діти, і педагоги, і лісівники, адже виготовити годівничку самостійно може далеко не кожна дитина. Годівнички, звісно, відрізняють дизайном, розміром,  способом виготовлення, матеріалами. Але головна їхня функція збережена у всіх стилях годівничок: це нагодувати птаха, мати прихисток для корму від снігу, дощу.
А ще годівничка має бути в належному санітарному стані і регулярно, систематично наповнюватися якісними, наближеними до природних, кормами. Все це знають наші школярики! 
Тому «пташині їдальні», облаштовані юними лісівниками, допоможуть і цього року не одній пташині пережити холодну зиму!