Юні лісівники Вінниччини допомагають пернатим взимку

personАвтор:  Пресслужба ДП "Гайсинський лісгосп"
access_time13.12.2022 08:50 categoryЗагальні новини
Зима – час суворий. Лісівники Вінниччини проводять підгодівлю диких тварин. А також навчають юних лісівників берегти та підгодовувати птахів, які є природними ворогами шкідників лісу. Щороку вихованці учнівських лісництв Вінниччини долучаються до традиційної акції «Нагодуй птаха взимку».
 
Активно розпочалася така акція в Сумівській школі. Вихованці учнівського лісництва «Юні друзі лісу» (директор Г.М. Гуз, педагог-наставник М.М. Маценко), якими опікується ДП «Гайсинський лісгосп», полагодили годівниці, які виготовили торік, змайстрували нові і насипали смаколиків із круп своїм пернатим друзям. Наповнилось щебетом зимових птахів, що живуть у пташиному гуртожитку,  шкільне подвір`я. Зі своїх будиночків вони прилітають до пташиної їдальні, що їм змайстрували і дорослі, і діти, та смакують зерном. 
Традиційно до акції долучилися усі учні школи, навіть ті, хто ще не вступив до лав юних лісівників.  Класні керівники підготували та провели для дітей цікаві вікторини, бесіди, перегляд відеофільмів про птахів, які зимують на Поділлі. 
Сумівські школярі ще з початкових класів знають, що птахи – це природні вороги шкідників лісу. Пернаті приносять величезну користь для здоров’я дерев. Тому наше завдання - допомогти птахам пережити холодну зимову пору. Саме регулярна підгодівля допоможе пернатим вижити. А вони за це обов’язково  віддячать – збережуть ліси, сади і парки від шкідників.