Юні лісівники Вінниччини активно готуються до «дистанційного» зльоту учнівських лісництв

personАвтор:  пресслужба ВОУЛМГ
access_time21.05.2021 21:10 categoryЗагальні новини
Щороку на базі Вінницької обласної станції юних натуралістів проводиться обласний етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв. Цього року задля безпеки дітей вирішено провести захід у дистанційному режимі.
Наразі учнівські лісництва Вінниччини активно готуються до участі у обласному етапі Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв. Нагадуємо, що захід буде проведено в заочному форматі 26 травня 2021 року. Команди-учасники до 23 травня готують для участі відеозапис (звіт-презентацію тривалістю 7 хв., виставку, захист дослідницької роботи тривалістю 7 хв.).
Учнівське лісництво «Зелений гомін» Кирнасівської загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів Тульчинської міської ради Вінницької області Тульчинської ОТГ щороку бере участь у цій події. Це одне із найактивніших учнівських лісництв, якими опікується ДП «Тульчинське ЛМГ». Діти традиційно долучаються до всіх лісівничих заходів, фестивалів, конкурсів, проводять дослідницьку роботу, долучаються до лісокультурних робіт, вивчаючи таким чином життя лісу на практиці. Саме завдяки  лісівникам у школі створено лісівничий клас, а з ініціативи вчителів введено навчальний курс «Основи лісової справи». Така тісна співпраця учнів, педагогів та лісівників дає хороші результати – ростуть справжні екологічно просвічені юні природолюби!
Ось і сьогодні до обговорення сценарію відеоролика для участі у зльоті долучився помічник лісничого Кирнасівськог лісництва Ігор Денисюк. Незмінний автор текстів, сценаріїв, керівник учнівського лісництва Лариса Лошак та юні лісівники учнівського лісництва «Зелений гомін», не зважаючи на завершення навчального року, налаштовані творче, оптимістично і, звісно, на першість та перемогу у зльоті!
Пресслужба Вінницького ОУЛМГ