Юні лісівники привітали з професійним святом ДП «Вінницький лісгосп»

personАвтор:  Прес-служба Вінницького ОУЛМГ
access_time17.09.2019 10:33 categoryЗагальні новини
Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства важливого значення надає лісівничо-просвітницькій роботі, зокрема співпраці з педагогами, учнями загальноосвітніх шкіл. На сьогодні на базі 11 держлісгоспів Вінниччини активно працює 50 учнівських лісництв.
Цій справді необхідній та плідній співпраці щиро раді і педагоги, і лісівники, і учні. Юні вихованці лісівників уже чекають традиційних спільних заходів: участі у створенні лісу, заготівлі насіння та кормів, фестивалів, конкурсів, зльотів учнівських лісництв та навіть на звичайні зустрічі з лісівниками чи уроки природи.
Такою щирою співпрацею з педагогами та дітьми може похвалитися Вороновицьке лісництво, яке опікується учнівським лісництвом «Дивосвіт», створеним на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Вінницької міської ради» (директор школи – Вітюк Олена Григорівна, педагог-наставник – Бусигіна Наталія Олександрівна, лісничий учнівського лісництва – Гаврилюк Сніжана).
Напередодні професійного свята – Дня працівників лісового господарства –  головний лісничий ДП «Вінницький лісгосп» Ільченко Євгеній Віталійович та лісничий Вороновицького лісництва Мельничук Володимир Віталійович завітали до 12-ї школи. Учні 8-А класу, активні та свідомі юні лісівники, привітали своїх лісівників-наставників та подякували за спільну роботу. Відбувся урок під відкритим небом, з грою «Що для мене означає ліс?», вітаннями у віршованій формі, щирим діалогом між лісівниками та дітьми.
- Щире ненав’язливе спілкування, море запитань – все це свідчить про те, що лісівникам раді у дитячому колективі. Отже, ми на правильному шляху, - зазначив Є.В.Ільченко. – Запитували, справді багато: як ми боремося з браконьєрством, чому у лісівників саме така форма... Ми у свою чергу теж розповіли їм чимало пізнавального про житя лісу. Дуже вдячні за вітання і педагогам школи, і нашій майбутній лісівничій зміні!