Юні лісівники Крижополя створюють ліси майбутнього, борються за чисте довкілля!

personАвтор:  Прес-служба Вінницького ОУЛМГ
access_time09.04.2019 20:42 categoryЗагальні новини
Майбутня лісівнича зміна – 50 учнівських лісництв держпідприємств Вінницького ОУЛМГ - це активні, працелюбні, екологічно виховані та свідомі природолюби та патріоти. Вони не лише хочуть жити у здоровому екологічно чистому довкіллі, а й своїми руками змінюють світ на краще. Вихованці учнівських лісництв щороку беруть участь у відновленні лісу, прибирання від сміття прилеглих до населених пунктів територій, у різноманітних природоохоронних акціях. Долучилися до доброї справи й члени учнівського лісництва «Паросток» Крижопільської СЗШ І-ІІІ ст. №2 (директор Чабанюк В.М.).
ружна команда учнів та учителів провела чимало заходів, забезпечивши чистоту й порядок рідної школи та містечка. Висадили 62 сосни, 70 ялинок, 32 саджанці інших декоративних хвойних дерев. Вздовж узбіччя центральної дороги висаджено 86 саджанців каштана, липи, дуба. Закладено нові шкілки хвойних у шкільному розсаднику й висіяно насіння листяних дерев.
Юні лісівники провели генеральне прибирання спортивних та господарських майданчиків, шкільного парку, прилеглих вулиць (4 га), вирубали сухостійні дерева, дикорослі кущі, пагони, провели обрізку дерев і кущів для правильного формування крони. 
Членами учнівського лісництва «Паросток» під керівництвом Оксани Малої та класних керівників 10-х та 11-х класів проведено масштабну роботу з учнями та громадою селища:
- екобесіду «10 золотих заповідей збереження природи»;
- диспут «Довкілля Крижопільщини - без сміття»;
- «Екологічний десант» (виявлення несанкціонованих сміттєзвалищ);
- анкетування «Ваша сім’я на захисті природи»;
- «Любителям підпалів: гріх нищити маленькі створіння!»;
- «Облагородження обійстя - облагородження людської душі».
Садивний матеріал для озеленення територій надав ДП «Крижопільський лісгосп».