Юні лісівники цінують та поважають лісівничий труд!

personАвтор:  Прес-служба Вінницького ОУЛМГ
access_time02.10.2018 11:33 categoryЗагальні новини
Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства веде активну просвітницьку діяльність, створює учнівські лісництва. Як доказ –  46 діючих учнівських лісництв на базі 11 держпідприємств лісового господарства Вінницької області. Юні лісівники щиро цікавляться життям подільського лісу і завжди раді зустрічі з лісівниками-наставниками.
ДП «Вінницький лісгосп» опікується учнівськими лісництвами Грижинецької школи Тиврівського району, Стрижавської школи Вінницького району, Павлівської школи Калинівського району, шкіл №6 та №12 м. Вінниця. Цими днями відбулася приємна зустріч лісівників Михайлівського лісництва ДП «Вінницький лісгосп» із юними лісівниками Стрижавської школи.
Вихованці школи-ліцею подарували лісівникам тематичну концертну програму, подякували наставникам за турботу про зелені легені планети. обіцяли берегти ліс і природу.
Лісничий Михайлівського лісництва В.Г. Орлик провів цікаву екскурсію, розповів про значення лісу та його мешканців у житті людини. Відбувся щирий та активний діалог. Особливо зацікавилися діти вирощуванням посадкового матеріалу в теплицях, створенням лісових культур саджанцями з закритою кореневою системою.
Діти разом із учителями підготували подарунки-обереги лісівникам і повернулися до школи з радістю і задоволенням.