Іллінецькі лісівники привітали з прийдешніми святами юних лісівників

personАвтор:  пресслужба ВОУЛМГ
access_time30.12.2021 21:26 categoryЗагальні новини
 
Співпраця з учнівськими лісництвами – одне з головних завдань у реалізації інформаційно-просвітницької роботи лісівників Вінниччини.  Усього з держлісгоспами Вінницького ОУЛМГ співпрацює 50 учнівських лісництв, які активно беруть участь у посадці лісу, заготівлі насіння, догляді за лісовими культурами, заготівлі корму для дичини, у різноманітних лісівничих та екологічних заходах, дослідницьких роботах. Серед таких активних учнівських лісництв – учнівське лісництво «Відродження», що діє на базі Іллінецької ЗОШ №3.
Незабаром – Новий рік та Різдво, сама природа створює святкову атмосферу, в якій так хочеться казати одне одному теплі слова привітань, підводити підсумки року, згадувати всі хороші справи. Нещодавно із прийдешніми святами привітали юних лісівників представники ДП «Іллінецький лісгосп».
Цього року юні лісівники активно брали участь у всеукраїнській акції «Створюємо ліси разом». Тому іллінецькі лісівники вирішили напередодні свят привітати своїх підопічних, відзначити солодкими подарунками, грошовими преміями, грамотами активних учасників акції, переможців конкурсу дитячого малюнку, який проводився серед учнів 5 класу. На заході були присутні головний лісничий лісгоспу Валерій Пальченко, голова профкому Надія Гороховська, інженер лісових культур Валентина Лукавська, директор школи Ярослава Козяр, педагог-організатор Тетяна Мірошніченко.
Лісівники побажали учням та педагогам здоров’я, благополуччя та миру у наступному році, а також подякували за щиру дружбу та надійну співпрацю!
Пресслужба Вінницького ОУЛМГ