Гайсинський «Паросток» знову перемагає!

personАвтор:  Пресслужба Вінницького ОУЛМГ
access_time30.06.2021 21:41 categoryЗагальні новини
Юні підопічні Гайсинського лісництва здобули гран-прі обласного етапу Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв
Наприкінці травня на базі Вінницької обласної станції юних натуралістів у дистанційному режимі пройшов обласний етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв. Учнівські лісництва на розгляд журі приготували звіт-презентацію та захист дослідницької роботи. Серед 20 учасників-учнівських лісництв області переможцем стала команда гайсинських юних лісівників.
Учнівське лісництво « Паросток» (директор школи – Г.І. Боровий, педагог-наставник – Г.Ю. Мигидюк) отримало гран–прі обласного етапу Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв. Відзначено переможців серед учнів із захисту науково–дослідницьких робіт з лісової справи. І серед учнів 9 класу 1 місце здобула Білик Тетяна, учениця 9-Б класу ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4 міста Гайсин.
Варто зазначити, що це не перша перемога «Паростка», який по праву вважають одним із найбільш сильних учнівських лісництв. Підопічні Гайсинського лісництва за 14 років своєї роботи змогли заявити про себе не тільки в межах області, а й на всеукраїнському рівні. У 2017 році вперше за всю історію діяльності учнівських лісництв Вінниччини учнівське лісництво привезло в область із Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв перше місце! Це був очікуваний результат спільної роботи вихованців школи, педагогів, батьків, лісівників ДП «Гайсинський лісгосп».
Безпосереднім куратором учнівського лісництва є лісничий Гайсинського лісництва Латюк Петро Олександрович. Багато роботи з «паростківцями» проводить інженер з лісових культур лісгоспу Юрченко Оксана Петрівна. Натхненником і вмілим організатором учнівського лісництва є вчитель біології Мигидюк Галина Юріївна.
Тож вітаємо із заслуженою перемогою гайсинських юних лісівників і їхніх наставників, помічників. Бажаємо наснаги, успіхів і творчого натхнення для перемоги на всеукраїнському рівні.
Так тримати!