гайсинські лісівники розділили радість відкриття школи у с. Михайлівка

1 вересня у ЗОШ №4 м.Гайсин - попереду цікавий навчальний рік!

Гайсинські лісівники привітали школярів із початком навчального року!

personАвтор:  Прес-служба Вінницького ОУЛМГ
access_time05.09.2018 10:14 categoryЗагальні новини
Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства підтримує учнівські лісництва. На сьогодні на базі держлісгоспів діє 46 учнівських лісництв. ДП «Гайсинський лісгосп» опікується двома учнівськими лісництвами – «Паросток» (ЗОШ №4 м. Гайсин) та «Діброва» (ЗОШ №1 м. Ладижин).
Привітати на день знань учнів та учителів Гайсинської школи №4 від імені гайсинських лісівників завітала Оксана Юрченко – інженер з лісових культур лісгоспу. Оксана Петрівна постійно проводить із дітьми інформаційно-просвітницьку та дослідницьку роботи, добре знає усіх «паростківців» за їхніми справами. Тож попереду – цікавий навчальний рік і час для нових звершень учнівського лісництва.
Також до Дня Знань ДП «Гайсинський лісгосп» отримав запрошення на приємну та довгоочікувану подію – це відкриття школи у с. Михайлівка Гайсинського району. Лісівники Гайсинського лісництва ДП «Гайсинський лісгосп» розділили з присутніми радість моменту, коли відчинила двері нова школа, на яку чекали більше 27 років.
ДП «Гайсинський лісгосп» підтримує розвиток тероторіальних громад. А навесні цього року підприємство допомогло громаді с. Михайлівка у створенні парку відпочинку і алеї слави в пам'ять бійців, загиблих в зоні АТО, надавши саджанці деревних та декоративних культур, а також взявши участь у посадці парку. Тож хай для михайлівчан із появою нового парку, нової школи з’являється все більше любові та надії на мир та добробут у нашій країні. А учням Гайсинщини лісівники щиро бажають з приємними емоціями поринути у Країну Знань!