ДП «Вінницький лісгосп» отримав сертифікат за системою FSC

personАвтор:  Прес-служба Вінницького ОУЛМГ
access_time06.09.2018 18:59 categoryЗагальні новини
Вінницьке обласне управління лісового ти мисливського господарства йде в ногу з часом і дотримується усіх сучасних цивилізованих вимог ведення лісового господарства. Усе більше держпідприємств лісового господарства Вінницького ОУЛМГ проводять процедуру сертифікації системи лісоуправління за стандартами Лісової наглядової ради FSC. Нещодавно до когорти «сертифікованих» підприємств долучився Вінницький лісгосп.
ДП «Вінницький лісгосп» розпочав співпрацю з міжнародною компанією ТОВ «Легалліс». Під час проведення аудиту було підтверджено, що існуюча система управління підприємства забезпечить збалансоване ведення лісового господарства, дотримання стандартів збереження, використання та відтворення лісових ресурсів. Держпідприємство проходило основний аудит у липні, а 30 серпня ДП «Вінницький лісгосп» офіційно отримав статус сертифікованого підприємства.
- Метою лісової сертифікації є забезпечення економічно, екологічно і соціально збалансованого ведення лісового господарства шляхом виконання відповідних загальновизнаних стандартів, - розповідає директор ДП «Вінницький лісгосп» Попельнюк В. - Серед переваг, які ми отримуємо від сертифікації, є незалежна гарантія для клієнтів-покупців, посередників та інвесторів щодо контролю за якістю лісової продукції; вихід на ринки держав, які використовують виключно деревну продукцію з сертифікованих лісів; демонстрація запровадження найкращої практики в управлінні лісовим господарством. Сертифікація зобов’язує і лісівників, і територіальні громади відповідально ставитися до лісів. Відповідно до міжнародних норм громадськість має широко залучатися до господарювання у лісі.