ДП «Тульчинське ЛМГ» проводить рейдові перевірки мисливських угідь

personАвтор:  Прес-служба ДП «Тульчинське ЛМГ»
access_time09.08.2018 10:21 categoryЗагальні новини
4 серпня 2018 року на території водно-болотних мисливських угідь Вінницької області розпочався сезон полювання на пернату дичину. ДП «Тульчинське лісомисливське господарство» з метою охорони державного мисливського фонду та контролю за дотриманням правил полювання провело рейдові перевірки.
До складу рейдових бригад увійшли предстаники державної лісової охорони та єгерської служби ДП «Тульчинське ЛМГ» та працівники поліції. У результаті перевірки 4 і 5 серпня виявлено трьох порушників і складено відповідні протоколи. Один порушник полював без будь-яких документів (порушення ч.1 ст. 20 Закону України «Про мисливське господарство та полювання»). Адмінкодекс зобов’язує порушника до сплати штрафу у розмірі 1200 грн. Склад інших двох порушень полягає у полюванні у заборонений час, тобто у темний період доби (п.3 ст. 20 Закону України «Про мисливське господарство та полювання»).
У перші вихідні сезону полювання в межах мисливських угідь ДП «Тульчинське ЛМГ» реалізовано 67 відстрільних карток.
Площа водно-болотних угідь господарства становить 1025 га (за виключенням відтворюючих ділянок, на яких полювати заборонено).
ДП «Тульчинське ЛМГ» нагадує, що мисливець повинен мати при собі такі документи: державне посвідчення мисливця, контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання, відстрільну картку користувача мисливських угідь, дозвіл на зберігання та носіння зброї, за наявності мисливських собак – паспорт на собаку.
Підприємство також закликає мисливців та користувачів мисливських угідь мінімізувати навантаження на мисливські угіддя області, особливо у перші дні полювання, у зв’язку із наявністю в даний період на водоймах відпочиваючих, проведення риболовлі, сільськогосподарських робіт та дотримуватися правил безпеки під час полювання і поводження із мисливською зброєю задля збереження життя людей!