ДП «Тульчинське ЛМГ» дбає про умови праці й відпочинку своїх працівників

personАвтор:  Прес-служба Вінницького ОУЛМГ
access_time07.09.2018 11:48 categoryЗагальні новини
У ДП «Тульчинське ЛМГ» на високому рівні дбають про дотримання правил охорони праці робітників. Адже життя та здоров’я людини – це найвища цінність. Щороку підприємство удосконалює систему охорони праці.
У цьому році лісгосп переобладнав одне із приміщень на сучасний санітарний вузол. Він включає дві душові кабінки із гарячою та холодною водою (можливість постійної подачі гарячої води забезпечує бойлер), умивальник, шафи для змінного одягу, стіл та лави для прийняття їжі та відпочинку в обідню перерву. Вартість встановлення душових кабінок – майже 25 тис. грн., вартість придбаних шаф – майже 20 тис. грн.
Також задля дотримання норм охорони праці постійно оновлюється спецодяг працівників. Цього року його було придбано на суму 112 тис. грн.
- Згідно із чинним законодавством роботодавець зобов’язаний створити на кожному робочому місці підприємства такі умови праці, які відповідають вимогам нормативно-правових актів, а також забезпечують дотримання прав працівників у сфері охорони праці. Згідно цих вимог і працює ДП «Тульчинське ЛМГ», - зазначив директор держпідприємства Поліщук В.А. – У нашому лісомисливському господарстві ми робимо усе можливе, щоб забезпечити належні умови праці, соціальний захист працівників, їхні конституційні права, спрямовані на збереження життя, здоров’я і працездатності в процесі трудової діяльності.
Задля створення комфортних та безпечних умов праці бригад вальників лісу та інших працівників дільниць передбачені пересувні вагончики. Цього року встановлено ще один новий вагончик для працівників, який надає можливість відпочити в обідню перерву, поїсти, переодягнутися та зігрітися. Всередині вагончика є стіл, лавки, тапчан, вішалки для одягу, тумби для речей та пічка для обігріву («буржуйка»). Також є можливість приготування їжі. Вартість облаштування такого вагончика – більше 40 тисяч гривень. Усього в Тульчинському ЛМГ є три подібні пересувні вагончики – для трьох бригад.
- Вагончики відповідають всім вимогам з охорони праці та пожежної безпеки, адже питання охорони праці – одні з приорітетних на підприємстві, – зазначив інженер з охорони праці ДП «Тульчинське ЛМГ» О.В. Мазур.