ДП «Могилів-Подільський лісгосп» сердечно вітає ювіляра Броніслава Адамовича Чечугу

person access_time02.02.2019 17:04 categoryПривітання
Третього лютого 2019 року відзначає 75-й день народження заслужений лісівник України, ветеран лісового господарства, лісівник із 45-річним стажем роботи Чечуга Броніслав Адамович.
У Могилів-Подільському лісгоспі, де ювіляр працював до 67-річного віку, його знають як справжнього професіонала лісової справи, лісолюба за покликанням. Його невтомна самовіддана праця достойна наслідування для молодих колег, є прикладом того, як впевнено йти обраною трудовою стежиною і продовжувати добру справу старшого покоління лісівників - створювати нові ліси, доглядати та охороняти їх.
Чечуга Б.А. народився 3 лютого 1944 року в селі Безводне Ямпільського району Вінницької області. В 1958 році закінчив 7 класів Безводнівської семирічної школи. У 1959-1963 рр. навчався в Сторожинецькому лісовому технікумі. У 1963-1966 рр.проходив дійсну строкову службу в Радянській Армії. З 1966 і до 1969 року працював майстром лісу Оратівського лісництва Іллінецького лісгоспу. Далі доля звеліла служити лісові у Могилів-Подільському лісгоспі, де з вересня 1969 року до січня 2011 року він працював майстром лісу Моївського лісництва.
За безпосередньою участю Броніслава Адамовича було створено близько 350 гектарів лісових культур у державному лісовому фонді, а також на яруго-балках у басейнах річок Мурафа, Мурашка, сіл В.Ярузькі, Коси, Мазурівка, Клембівка та інших.
Завдяки творчому підходу до вирішення виробничих питань Чечузі Б.А. вдалося запровадити нову технологію в лісовідновленні на задернілих дубових вирубках. Там була впроваджена механізація для пониження пнів діаметром 1 метр і більше, суцільний обробіток грунту і створення суцільних змішаних культур дуба. За його ініціативою відпрацьовані найбільш доцільні варіанти введення горіха чорного в культури на великих площах. На дільниці, яку очолював, серед лісової охорони і робітників різних професій панувала злагодженість, трудова і виробнича дисципліна.
Чечуга Броніслав Адамович за багатолітню сумлінну працю неодноразово відзначався нагородами різних рівнів, а 14 вересня 2002 року Указом Президента України йому присвоєно почесне звання «Заслужений лісівник України».
Але здобутки ювіляра не обмежуються лісовим господарством, він може похвалитися і званням справжнього сім’янина. Разом із дружиною Оленою Савівною виховали двоє дітей. Син Сергій закінчив Вінницький національний медичний інститут. Здобув ступінь доктора медичних наук. Донька Наталя закінчила Вінницький педагогічний інститут.
Шановний Броніславе Адамовичу! У цей святковий день прийміть щирі вітання від усього колективу ДП «Могилів-Подільський лісгосп». Бажаємо міцного здоров’я, людського щастя, нев’янучої молодості душі і серця, яскравого сонця, душевного тепла. Нехай Ваш шлях буде світлим і радісним, а дружні привітання додадуть життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Дякуємо, шановний ювіляре, за відданість лісу, сумлінність, працьовитість, за Ваш неоціненний вклад у розвиток нашої спільної справи.
З повагою колектив ДП «Могилів-Подільський лісгосп».