ДП «Іллінецький лісгосп» реалізовує новорічні дерева

personАвтор:  Пресслужба Вінницького ОУЛМГ
access_time03.12.2020 20:59 categoryЗагальні новини
Держпідприємства лісового господарства Вінницької області розпочали реалізацію новорічних дерев: ялини звичайної, сосни звичайної, сосни кримської та ялиці. Адже більшість українців дотримуються хорошої традиції: зустрічати Новий рік у сімейному колі саме із живою ялинкою.
Іллінецький держлісгосп вирощує і заготовляє новорічні дерева без шкоди довкіллю, адже шкілки (спеціальні плантації хвойних порід) закладаються у лісництвах щороку, у більшості на землях, не придатних для ведення лісового господарства. Цьогоріч у іллінецьких лісівників можна придбати новорічне дерево за такою ціною:
- висотою до 1,25 м – 105 грн./м,
- висотою 1,25-2 м – 135 грн./м,
- висотою 2-2,5 м – 175 грн./м і вище відповідно до висоти дерева.
Для оптових покупців діє система знижок: відповідно до вищевказаної вистоти оптовий покупець сплачує 95,115, 155 грн. за погонний метр дерева. Оптовою вважається покупка від 100 шт. дерев.
Новорічні дерева можна придбати в усіх лісництвах ДП «Іллінецький лісгосп» або на ялинкових базарах. Усі ялинки марковані самоклейними етикетками або пластмасовими бирками-стяжками. За номером на цих уніфікованих засобах можна легко перевірити легальність заготовленого новорічного деревця (на сайтах ДП «ЛІАЦ», yalynka.info або через аналогічний додаток у смартфоні).