ДП «Гайсинський лісгосп» цінує співпрацю з педагогами

personАвтор:  Прес-служба ДП «Гайсинський лісгосп»
access_time09.10.2018 16:42 categoryЗагальні новини
Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства важливого значення надає інформаційно-просвітницькій роботі та співпраці з навчальними закладами. Держпідприємства опікуються 46 учнівськими лісництвами. На базі держлісгоспів, шкіл діє 33 лісівничих еколого-просвітницьких центри, 44 лісівничо-екологічних просвітницьких пункти. І лісівники завжди щиро раді активній, свідомій співпраці з учнями й учителями. Тому у День працівників освіти представники ДП «Гайсинський лісгосп» завітали до ЗОШ №4 м. Гайсин, щоб привітати педагогів із професійним святом.
Інженер з лісових культур ДП «Гайсинський лісгосп» Оксана Юрченко, лісничий Ситківецького лісництва Олександр Бірецький, секретар підприємства Таїсія Урядник привітали педагогічний колектив і висловили щиру подяку за те, що гайсинські учителі виховують, дають знання, наставляють, підтримують наших дітей у їхніх починаннях. А ще гайсинські лісівники щиро вдячні за активну співпрацю з учнівським лісництвом «Паросток». Це учнівське лісництво знамените тим, що у 2017 році вперше за всю історію діяльності учнівських лісництв Вінниччини вони привезли в область із Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв перше місце! Це був очікуваний результат спільної роботи вихованців школи, педагогів, батьків, лісівників ДП «Гайсинський лісгосп».
Лісівники вручили грамоти-подяки за співпрацю від ДП «Гайсинський лісгосп» директору школи І.В. Сташко та педагогу-наставнику  Г.Ю. Мигидюк. Такі педагоги – гідний приклад для наслідування, адже вони виховують справжніх патріотів та природолюбів. Вони постійно йдуть назустріч при організації заходів, підтримують лісівничі ініціативи, чим доводять, що особисто щиро вболівають за долю українського лісу.