ДП «Дашівське ДЛМГ» запрошує мисливців разом із родинами отримати незабутні враження від полювання та відпочинку

personАвтор:  Прес-служба Вінницького ОУЛМГ
access_time04.07.2019 17:33 categoryЗагальні новини
Літо – у розпалі, а у мисливських угіддях Вінниччини триває індивідуальне полювання на самця козулі європейської.
Полювання споконвіків було частиною людської діяльності. А правильне, цивілізоване полювання є не лише ознакою сучасного мисливця, а й необхідною умовою збереження видового різноманіття фауни. З початку сезону в мисливських угіддях держпідприємств Вінницького ОУЛМГ мисливцями уже добуто 39 голів самця козулі. ДП «Дашівське ДЛМГ» щороку відвідує чимала кількість мисливців. Цього року тут добуто 5 голів самця козулі. Мисливці стали власниками відмінних трофеїв, які цінуються знавцями не лише в Україні, а навіть і за кордоном.
У Дашівському ДЛМГ до послуг мисливців пропонується уся необхідна інфраструктура. Споруджені вежі для індивідуального та облавного полювання, місця для розробки дичини, технічний пункт для реєстрації учасників полювання та проведення інструктажу. Працює стрілецький тир.
А ще важливо, що лісівничий еколого-просвітницький комплекс може стати улюбленим місцем сімейного відпочинку. Діє зручний та сучасний мисливський готель, де є можливість зупинитися мисливцям разом із сім’ями. Тож поки батько-мисливець віддається прадавньому мистецтву полювання, його діти зможуть тим часом теж відпочити у прекрасному місці. Буде цікаво відвідати екологічні стежини з пізнавальною інформацією, лісовий навчальний клас. А ще тут є рекреаційні зони з облаштованими місцями для розведення вогнища, місцями для відпочинку та харчування (бесідки, альтанки, столики, гойдалки), мисливська кав’ярня.
Відвідувачів обов’язково вразить не лише комфорт і продуманість усієї інфраструктури комплексу, а й прекрасне естетичне оформлення у казковому стилі скульптур, допоміжних приміщень, оздоблень.
Усі держпідприємства Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства пропагують і забезпечують високу культуру полювання. Нагадуємо, що у мисливців мають бути відповідні документи, що засвідчують право на проведення полювання (перелік документів можна знайти тут vinwood.gov.ua/no_cache/pres-sluzhba/novina/article/uvaga-v-mislivskikh-ugiddjakh-vinnichchini-vidkrilos-individualne-poljuvannja-na-samcja-kozuli-jevropei.html). Також мисливці зобов’язані чітко дотримувати основних правил проведення полювання та користування мисливською вогнепальною зброєю.
Справжні мисливці полюють не заради здобичі, а заради душевного спокою, дотримуються цивілізованих правил, етики, культури, людських норм бережливого ставлення до природи, встановлених законом норм полювання. А від процесу полювання намагаються отримати в першу чергу незабутні враження від спілкування з природою.