До уваги мисливців Тульчинщини: сезон індивідуального полювання на самця козулі відкрито!

personАвтор:  Пресслужба Вінницького ОУЛМГ
access_time17.06.2021 17:22 categoryЗагальні новини
Із кожним роком усе більше мисливців віддають перевагу цьому виду полювання. Індивідуальне полювання на самців козулі переважно проводиться заради добування красивого трофею. Полювання відбувається індивідуально, з мисливської вежі, абсолютно без шуму, без участі нагоничів, тому не завдає турботи і не полохає інших тварин.
Козуля європейська є одним із найбільш поширених представників тваринного світу подільських лісів і найвідомішим мисливським видом оленевих. Ми усі добре знаємо, як виглядає ця тварина: невеличке витончене тіло, непомітний хвостик, сіро-руде забарвлення, яке у малюків вкрите плямами. Самці мають прямі, невеликі, поставлені майже вертикально роги, які він скидає щоосені. За зиму виростають панти, які з часом костеніють, перетворюючись на нові гарні роги. Вони власне і є мисливським трофеєм.
Згідно із Законом України «Про мисливське господарство та полювання» сезон полювання розпочинається з індивідуального полювання на самців козулі. У цьому році полювання розпочалося з 12 червня та триватиме до 31 грудня. ДП «Тульчинське ЛМГ» запрошує мисливців придбати ліцензію на добування самця козулі та отримати змогу під час індивідуального полювання випробувати себе як мисливця, здобути трофей і отримати масу вражень від перебування на природі.
За детальною інформацією звертайтеся в ДП «Тульчинське ЛМГ» за адресою: вул. Відродження, буд. 36, м. Тульчин, Вінницька область. Або за телефоном 067-430-84-21, Олександр Олександрович Німий, мисливствознавець підприємства.
Нагадуємо, що мисливці мають отримати наступні документи:
- посвідчення мисливця;
- щорічна контрольна картка обліку добутої дичини та порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита;
- дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, тощо);
- відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання під час полювання;
- паспорт на собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів у разі їх використання під час проведення полювання.
Днями індивідуального полювання на самця козулі європейської є всі дні тижня.