ДЛЯ ВІННИЦЬКИХ ЛІСІВНИКІВ ПИТАННЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ - НА ПЕРШОМУ МІСЦІ

personАвтор:  Прес-служба Вінницького ОУЛМГ
access_time11.12.2017 17:17 categoryЗагальні новини
Питання охорони праці обговорювали на розширеному семінарі – нараді Вінницького ОУЛМГ та управління Держпраці у Вінницькій області, що пройшов на базі ДП «Гайсинський лісгосп» (директор М.М. Лащенко, головний лісничий С.І. Руденко). Місце проведення заходу обрали не випадково: Гайсинський держлісгосп - один з кращих в питаннях охорони праці.
Участь у заході брали заступник начальника Вінницького ОУЛМГ А.В. Колчанов, головний спеціаліст відділу лісових ресурсів В.В. Сагалатий, перший заступник начальника управління Держпраці у Вінницькій області В.А. Боковець, головні інженери та головні лісничі держпідприємств лісового господарства Вінниччини, приватні підприємці, що надають послуги в лісозаготівлі.
А.В. Колчанов відзначив, що обласне управління лісового та мисливського господарства приділяє особливу увагу питанням охорони праці та попередженню виробничого травматизму в бригадах СПД. Адже вальник лісу – одна з найважчих і найнебезпечніших професій у світі. 
В.А. Боковець доповів про результати перевірок управлінням Держпраці промислової безпеки на підприємствах області, відзначивши високий рівень роботи держлісгоспів області в питаннях охорони праці. 
За результатами семінару – наради ухвалено пропозиції щодо покращення стану охорони праці. Зокрема наголошено на тому, що при укладанні договору-підряду з СПД на розробку лісосік перевагу надавати підприємцям, що забезпечені всіма засобами виробництва, індивідуального захисту, мають укомплектовані бригади, оформлених відповідно до діючого законодавства працівників, які проводять з робітниками приватних бригад профілактичні навчання, перевірку знань.