Директора Бершадського лісгоспу Миколу Краснєєва привітали з ювілеєм

personАвтор:  Прес-служба Вінницького ОУЛМГ
access_time07.02.2019 14:46 categoryЗагальні новини
На святковому зібранні трудового колективу ДП «Бершадський лісгосп» урочисто привітали з 60-річчям директора ДП «Бершадський лісгосп» Миколу Володимировича Краснєєва. З вітальним словом від імені лісівничої родини виступили головний лісничий В.А. Сташенко та голова профкому Л.Л. Загон. Привітати шановного ювіляра, наставника юних лісівників, завітали вихованці Сумівського учнівського лісництва «Юні друзі лісу» (директор школи Г.М. Гуз, педагог-наставник М.М. Маценко, лісничий А.О. Гуз).
Народився М.В. Краснєєв у с. Сказинці Могилів-Подільського району. У 1976 році після закінчення з золотою медаллю Слобода-Шлишковецької середньої школи став студентом Львівського лісотехнічного інституту, який закінчив з відзнакою у 1981 році. 
Після закінчення інституту з дружиною Надією розпочали трудовий шлях в Томашпільській районній дорожній дільниці, куди Миколу Володимировича направили на посаду майстра озеленення автодоріг. Але через два місяці перейшов на роботу у Томашпільське лісництво Тульчинського лісгоспзагу, став майстром лісу.
У 1983 році доля закинула молоде подружжя в Могилів-Подільський район, де М.В. Краснєєв очолив Вендичанську виробничу дільницю Ямпільської лісомеліоративної станції. Ці два роки трудової біографії були для Миколи Володимировича особливими. Адже це були незабутні, історичні роки створення нових насаджень на лисих придністровських схилах. За ці дві весни було створено 720 га нових лісів та 48 га лісосмуг.
Дванадцять років Микола Краснєєв віддав Крижопільському держлісгоспу, де працював головним лісничим, головним інженером. У 1997 році генеральний директор обласного лісогосподарського об’єднання «Вінницяліс» Бондар А.О. і запропонував йому очолити Бершадський держлісгосп. Для 38-річного Краснєєва це призначення стало новим періодом у житті. 
Важко переоцінити внесок Миколи Володимировича у розвиток Бершадського лісгоспу, який він очолює вже упродовж 22 років. За ці роки бершадськими лісівниками було відновлено понад 1600 га лісу, створено 400 га нових захисних насаджень.  Проведено повне технічне переоснащення підприємства. Сформовано потужну команду високопрофесійних лісівників. 
Нині ДП «Бершадський лісгоп» є одним із кращих в області, бюджетоутворюючим у районі. Створено досить потужну матеріально-технічні базу. Розвивається теплично-парникове, мисливське господарство, деревопереробка, побічне користування. На найвищому рівні обладнано лісівничий еколого-просвітницький центр у Сумівській школі, а також лісівничі еколого-просвітницькі пункти «Ободівські сосни» у Ободівському та «Устянська дача» у Бершадському лісництвах.
Микола Володимирович постійно переймається потребами юних лісівників, вихованців учнівських лісництв «Юні друзі лісу» Сумівської ЗОШ та «Зелений світ» Флоринської ЗОШ. Завдяки його мудрим настановам та підпримці школярі з задоволення опановують основи лісівничого фаху та демонструють відмінну підготовку під час участі у різних змаганнях та природоохоронних заходах. 
За високий професіоналізм М.В. Краснєєв нагороджений Почесним знаком «Відмінник лісового господарства України», Грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом», іменним годинником Голови Державного агентства лісових ресурсів України, іншими Почесними грамотами.