День донора крові у ДП «Бершадський лісгосп»

personАвтор:  Прес-служба ДП "Бершадський лісгосп"
access_time30.01.2020 11:23 categoryЗагальні новини
Створити високопродуктивні ліси для майбутніх поколінь – справа нелегка. Лісівники Вінниччини не забувають і про соціальні потреби населення, беруть активну участь у громадському житті.
Саме тому лісівники ДП «Бершадський лісгосп» відгукнулися на прохання Вінницького обласного центру служби крові приєднатися до благородної справи - донорства. Майже 60 небайдужих людей цього дня стали донорами у Бершадського районі.
 - В мене є щире бажання допомагати людям, - розповідає інженер з нормування та організації праці ДП «Бершадський лісгосп» Світлана Аветян. - Якщо комусь моя кров подарує шанс на життя, то це прекрасно. Це означає, що я недарма живу.
Ще в студентські роки Світлана Василівна мала досвід донорства. Сьогодні вона прийшла здати кров разом з чоловіком Едгаром Аветяном, який працює майстром лісу в Ободівському лісництві. 
Також долучилися до здачі крові бухгалтер В.М. Подольська, інженер з лісового господарства В.П. Сташко, водій автомобіля «УРАЛ» В.В. Цендра.
За словами медиків, здача крові приносить користь і самому донору. Ця процедура тренує організм, посилаючи сигнал до самооновлення, стимулює імунну систему, сприяє нормалізації кровообігу, є чудовою профілактикою серцево-судинних захворювань. Важливо зауважити, що перед здачею крові донор проходить безкоштовне медичне обстеження. 
Звичайно, після забору крові донорам варто відпочити, щоб відновити свої сили. А усвідомлення того, що ти врятував чиєсь життя, приносить неабияке моральне задоволення від зробленої доброї справи.