Чистота і порядок – для населення Вінниччини

personАвтор:  пресслужба ВОУЛМГ
access_time07.05.2021 12:54 categoryЗагальні новини
Лісівники Вінниччини – дбайливі господарі. Тому вони постійно дбають про чистоту й порядок у лісових масивах, велику увагу приділяючи належному стану рекреаційних пунктів. Адже це місця масового перебування, відпочинку населення. Особливо – під час святкових та вихідних днів.
До світлого свята Великодня та до травневих свят тульчинські лісівники провели прибирання та облагородження територій рекреаційних пунктів у лісництвах. Прибирали сміття, хмиз, торішнє листя, за потреби – ремонтували, фарбували майданчики, лавочки, столики, висаджували квіти. До такої важливої роботи залучили й дітей. Приміром, майстер лісу Шпиківського лісництва Олег Кравчук взяв на допомогу малюків – і своїх, і друзів. У такій компанії і робота стає веселішою, а дітки – привчаються до спільної праці!
- Наші рекреаційні пункти у Брацлавському, Журавлівському, Томашпільському, Шпиківському лісництвах користуються популярністю у населення, особливо під час весняних свят та влітку, - розповідає інженер з охорони та захисту лісу А.В.Стасенко. – Також цього року ми плануємо встановити нові пункти в інших лісництвах. Все це для того, щоб дорослі з дітьми відпочивали цивілізовано, зручно, за столиками та у бесідках, дотримуючись правил поведінки у лісі, щоб розводили багаття у дозволених місцях.
Тульчинські лісівники закликають населення проводити час у лісі з користю, дотримуватись безпечної поведінки з вогнем, не засмічувати ліс і не завдавати шкоди природі. Бережіть ліс!