Чечельницькі лісівники розчистили джерела та ліс від сміття

personАвтор:  Прес-служба Вінницького ОУЛМГ
access_time12.04.2019 17:25 categoryЗагальні новини
Хто хоче чистої води, нехай йде до джерела пити, кажуть у народі. Тож відпочиваючі, що перебувають на території лісових угідь ДП «Чечельницький лісгосп», можуть спробувати кришталево чистої води з двох джерел, які нещодавно розчистили чечельницькі лісівники
Акцію з благоустрою працівники ДП "Чечельницький лісгосп" провели спільно зі спеціалістами відділу державного екологічного нагляду природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області.
На території Національного природного парку "Кармелюкове Поділля", в межах Червоногреблянського лісництва, проведено розчистку двох джерел, які знаходяться в урочищі Вербська дача Червоногреблянського лісництва ДП "Чечельницький лісгосп", на території Поповогребельської сільської ради Чечельницького району.
Чечельницькі лісівники відновлюють та охороняють ліс, дбають про збереження видової флори та фауни, забезпечують цілісність екосистеми рідного краю. Тому лісівники закликають населення берегти ліс, не засмічувати його під час відпочинку, не нищити природу, особливо червонокнижні види рослин, які ростуть на території лісових угідь та особливо на території заповідника.
Пам’ятаймо, що ми гості на цій землі, і наше завдання - залишити для наших нащадків чисте довкілля: повітря, грунт, воду і ліс!