ЧАРІВНИЙ ЮВІЛЕЙ ЛЮДМИЛИ ЛОЗИ

personАвтор:  Прес-служба ДП "Бершадський лісгосп"
access_time07.09.2018 10:04 categoryЗагальні новини
7 вересня святкує свій гарний ювілей завжди гарна, доброзичлива, весела та товариська бджілка-трудівниця – провідний бухгалтер ДП «Бершадський лісгосп» Людмила Антонівна Лоза.
У трудовій книзі Людмили Антонівни всього кілька записів, всі в межах Бершадського держлісгоспу. За цей період роботи на підприємстві (а це вже 32 роки) довелося пережити чимало змін та випробувань, крізь які пройшов лісгосп, але залишилася вірною своєму колективу.
Народилася Л.А. Лоза на Рівненщині у селі Великий Жолудськ Володимирецького району. Батько, Антон Сергійович Крусь, працював на кам’яному кар’єрі. Мама, Надія Іларіонівна Крусь, - домогосподарка, виховала 5 дітей.
У 1983 році Людмила Антонівна закінчила 8 класів Великожолудської середньої школи та вступила на навчання у Березнівський лісовий технікум за спеціальністю «Бухгалтерський облік в лісовому господарстві».
У 1986 після закінчення навчання була направлена на роботу у Бершадський лісгоспзаг та призначена на посаду бухгалтера Дохнянського цеху переробки. Після утворення Чечельницького лісгоспзагу, залишилась у штаті працівників Бершадського лісгоспзагу. Вела бухгалтерію автопарку.
1 серпня 2007 року переведена на посаду заступника головного бухгалтера лісгоспу. З 1 травня 2010 року призначена провідним бухгалтером. З 1 січня 2013 року – бухгалтером 1 категорії. 
Людмилі Антонівні доручена надвідповідальна частина бухгалтерського обліку на підприємстві – вся реалізація лісопродукції, пиломатеріалів, решта продукції лісгоспу, а також податковий облік. Це дуже трудомістка ділянка роботи: нерідко робочий день у Людмили Антонівни починається ще до світанку і закінчується після заходу сонця. Але виконує чітко, справно, вчасно.
При цьому встигає жінка приділяти час і родині. Живуть з чоловіком серед лісової краси у Бершадському лісництві. Збудували будинок на лісовому кордоні. В любові та сімейному затишку виростили двох синів, нині радіють внукам, яких уже троє.
Колектив ДП «Бершадський лісгосп» вітає шановну Людмилу Антонівну з гарним ювілеєм. Зичить міцного здоров’я, достатку та благополуччя у родині, щастя і любові, мирного неба над головою, залишатись такою ж гарною та життєрадісною. Нехай все задумане здійсниться, а янгол-охоронець завжди хай береже Вас та Ваших рідних.