Бур’янів – ані сліду, лише майбутні дерева!

personАвтор:  Прес-служба Вінницького ОУЛМГ
access_time14.11.2019 09:50 categoryЗагальні новини
У лісовому господарстві – важка та відповідальна праця. І не просто постійна робота, а робота, що виконується з особливою уважністю, ретельністю і терпінням. Виконання таких умов забезпечує отримання хороших результатів у лісокультурному виробництві, особливо якщо мова йде про вирощування молодих лісових культур.
На фото, зробленому в Ладижинському лісництві ДП «Гайсинський лісгосп», - лісові культури дуба звичайного та береки лікарської, створені навесні цього року. По всій площі ділянки рівномірно розбиті кілочки, пофарбовані у білий колір. Розбивка зроблена з максимальною точністю, як у довжину, так і в ширину ділянки. Так що у перспективі видніються білі рядки кілочків, у якому б напрямку не дивитись: і вздовж, і упоперек рядків культур. Це ж скільки праці і терпіння потрібно, щоб вручну виконати таку роботу лише на цій ділянці!
Такі заходи здійснюють для того, щоб ефективніше і без втрат молодих насаджень проводити механізовані догляди, - розповідає лісничий Роман Семененко. А що догляди тут виконані і кількісно, і якісно - на совість, свідчить стан культур та зовнішній вигляд ділянки: наприкінці осені практично відсутня забур’яненість, шкідлива для росту молодих насаджень.
Гайсинські лісівники тримають питання доглядів за лісовими культурами на особливому контролі, тому такий стан мають усі ділянки у лісництві, соромно не буде перед несподіваним гостем, - розповідає Р.П.Семененко. Адже совісна робота лісівників та відмінний стан лісових культур – запорука майбутнього високопродуктивного лісу!