Більше 217 мільйонів гривень податків – у державну казну від вінницьких лісівників

personАвтор:  Прес-служба Вінницького ОУЛМ
access_time12.11.2019 22:57 categoryЗагальні новини
Більше 217 млн. грн. виплат до державної казни перерахували держлісгоспи Вінницького ОУЛМГ за 9 місяців 2019 року. 
Найбільшу частину до державної казни віддали могилів-подільські лісівники (32 млн. грн.). Це й же лісгосп має найвищий показник у видатках на капітальні інвестиції (4,6 млн. грн.). Загалом капітальні інвестиції держлісгопів Вінниччини за відповідний період склали 15 млн. грн., у тому числі на капітальне будівництво було витрачено 3,7 млн. грн., придбання та виготовлення основних засобів – 5,8 млн. грн., на модернізацію та модифікацію основних засобів – 4,6 млн. грн. та ін.
Загальна площа лісових угідь Вінницького ОУЛМГ становить 219 тис. га. На ведення лісового господарства за три квартали 2019 року лісівниками Вінницького ОУЛМГ спрямовано 235 млн. грн. Це власні кошти держпідприємств. Держава практично не фінансує ведення лісового та мисливського господарства.
Держлісгоспи є вагомими наповнювачами місцевого та державного бюджетів,  не зважаючи на кризу на ринку деревини і фінансові проблеми. Лісове господарство забезпечує населення робочими місцями з гідною оплатою праці та дотриманням усіх соціальних пільг, гарантій, забезпеченням усіх норм охорони та захисту праці. 
На сьогодні загальна чисельність працюючих у системі держпідприємств Вінницького ОУЛМГ становить 1628 осіб. Найвища середньомісяна заробітна плата у бершадських та вінницьких лісівників.