БЕРШАДСЬКИХ ЛІСІВНИКІВ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИХ СВЯТОМ

personАвтор:  Прес-служба ДП «Бершадський лісгосп»
access_time18.09.2017 12:06 categoryЗагальні новини
Піднесено та урочисто відзначили День працівника лісу у Бершадському держлісгоспі. На свято прибули запрошені представники районної та міської влади, місцевих засобів масової інформації, ветерани підприємства.
Відкрив захід директор ДП «Бершадський лісгосп» М.В. Краснєєв. Він привітав усіх присутніх зі святом та ознайомив з результатами діяльності підприємства, наголосивши на тому, що лісівники області впевнено крокують до знаменної історичної дати – 100-річчя утворення обласного управління лісового та мисливського господарства. Держлісгосп завершив процес сертифікації лісів згідно з вимогами Лісової опікунської ради. Уже присвоєні код ліцензії та номер, що свідчать про відповідність ведення лісового господарства європейським нормам. У нинішньому році відновлено 84 га лісу та створено 30 га захисних насаджень, землі для яких були виділені і заліснювалася лише на території Тростянецького району.За 8 місяців 2017 року до бюджетів усіх рівнів перераховано понад 21 млн. грн., тобто близько половини усіх доходів підприємство повертає у державну казну. При цьому за вказаний період коштів від держави не отримувало.
Те, що Бершадський держлісгосп є бюджетоутворюючим у районі, відзначив перший заступник голови Бершадської РДА В.Е. Ольшевський. Кошти, які надходять до державної казни та Пенсійного фонду від підприємства, згодом спрямовуються на різні видатки, в тому числі заробітну плату працівникам бюджетної сфери та виплату пенсій. Володимир Едуардович, а також присутні заступник голови райради С.В. Пересунько та заступник міського голови В.С. Синявський подякували директору та колективу ДП «Бершадський лісгосп» за підтримку в різних грантових програмах, допомогу по благоустрою, озелененню міста та об’єктів інфраструктури району. Бершадський держлісгосп упродовж багатьох років тісно співпрацює з районним відділом освіти, первинною ланкою медицини, окружною лікарнею інтенсивного лікування та іншими, забезпечує всі заклади соціальної сфери дровами.
Представники влади твердо переконані, що плідна співпраця буде ще більше поглиблюватися, привітали лісівників та вручили грамоти і подяки Бершадської РДА, районної ради та міської ради.
З великою приємністю кращим працівникам підприємства вручав директор підприємства нагороди та відзнаки Державного агентства лісових ресурсів України, Вінницької ОДА, Вінницького ОУЛМГ та ДП «Бершадський лісгосп». Подяки та одноразову матеріальну допомогу вручили ветеранам підприємства.
М.В. Краснєєв наголосив, що успіх підприємства – це спільна заслуга кожного працюючого нині і в минулому, що саме завдяки плідній роботі шановних ветеранів ми сьогодні збираємо добрий лісовий врожай і закладаємо насадження для майбутніх поколінь. Окрема вдячність представникам влади та ЗМІ – за постійну підтримку та розуміння.