БЕРШАДСЬКИХ ЛІСІВНИКІВ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИХ СВЯТОМ

personАвтор:  Прес-служба ДП "Бершадський лісгосп"
access_time14.09.2018 15:55 categoryЗагальні новини
Піднесено та урочисто відзначили День працівника лісу у Бершадському держлісгоспі. На свято прибули запрошені представники районної та міської влади, місцевих засобів масової інформації, ветерани підприємства.
Відкрив захід директор ДП «Бершадський лісгосп» М.В. Краснєєв. Він привітав усіх присутніх зі святом та ознайомив з результатами діяльності підприємства, наголосивши на тому, що лісівники області впевнено крокують до знаменної історичної дати – 100-річчя утворення обласного управління лісового та мисливського господарства. У нинішньому році відновлено 83 га лісу та створено 10 га захисних насаджень, землі для яких були виділені і заліснювалася лише на території Тростянецького району. За 8 місяців 2018 року до бюджетів усіх рівнів перераховано понад 23 млн. грн., тобто близько половини усіх доходів підприємство повертає у державну казну. При цьому за вказаний період коштів від держави не отримувало.
Від імені керівництва району зі святом лісівників привітав голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака. Він висловив велику вдячність працівникам ДП «Бершадський лісгосп» за велику роботу у створенні лісових насаджень, догляді за ними, охороні від хвороб, шкідників та лісопорушників. Колектив лісгоспу працює ефективно, досягає високих показників лісогосподарської діяльності. Держпідприємство працює виключно у правовому полі, прозоро та відкрито, відповідно до європейських стандартів, план здійснення лісогосподарських заходів доводиться до відома місцевим громадам, погоджується на сесіях сільських рад. 
– Ми розуміємо, що важко досягти рентабельного виробництва в умовах сучасної економіки, відсутності державного фінансування, непростої політичної ситуації, але колективу це вдається, – відзначив Михайло Григорович. – Бершадський держлісгосп має розуміння та підтримку від районної влади, від громади міста та сіл. Велику увагу приділяє держпідприємство екологічному вихованню підростаючого покоління. І ми певні, що діти, яких залучають до процесу створення та догляду за лісом, не будуть шкодити природі та не дозволятимуть це своїм ровесникам. 
Бершадський держлісгосп є бюджетоутворюючим у районі. Кошти, які надходять до державної казни та Пенсійного фонду від підприємства, згодом спрямовуються на різні видатки, в тому числі заробітну плату працівникам бюджетної сфери та виплату пенсій. ДП «Бершадський лісгосп» сприяє розвитку району, озелененню населених пунктів та об’єктів інфраструктури району. Держпідприємство упродовж багатьох років тісно співпрацює з районним відділом освіти, первинною ланкою медицини, окружною лікарнею інтенсивного лікування та іншими, забезпечує всі заклади соціальної сфери дровами.
Представники влади твердо переконані, що плідна співпраця буде ще більше поглиблюватися, привітали лісівників та вручили грамоти і подяки Бершадської РДА, районної ради та міської ради.
З великою приємністю кращим працівникам підприємства вручав директор підприємства нагороди та відзнаки ДП «Бершадський лісгосп». Подяки вручили ветеранам підприємства. 
Микола Володимирович висловив ветеранам окрему вдячність, адже нині ми користуємося плодами праці людей, що створювали та доглядали ліси упродовж попередніх 100 і більше років. А завдання лісівників, що трудяться сьогодні, – закладати стійкі високопродуктивні насадження для майбутніх поколінь.