Бершадські лісівники запрошують завітати по новорічну красуню до ялинкового базару

personАвтор:  Пресслужба ДП "Бершадський лісгосп"
access_time23.12.2020 09:00 categoryЗагальні новини
Коли вдома знаходиться новорічна жива ялинка, будинок відразу наповнюється свіжим та цілющим запахом хвої і смоли. З’являється відчуття казкового свята, очікування чогось дивовижного, таємничого, що може статися тільки в Новий рік або на Різдво… Щоб створити справжню святкову атмосферу в оселях, лісівники Вінниччини спеціально вирощують та реалізовують новорічні деревця.
Щоб  усі бажаючи змогли оселити у своїх домівках головний атрибут зимових свят, у грудні традиційно відкриваються ялинкові базари. Так, ДП «Бершадський лісгосп» нещодавно розпочало продаж пухнастих красунь у центрі Бершаді. Відтепер бершадчани та усі охочі можуть придбати новорічне дерево на базарі за доступними цінами безпосередньо у лісівників.
На вибір споживача представлені ялинки та сосни, вирощені на спеціальних новорічних плантаціях. Також працівники лісгоспу надають покупцям поради, як зберегти лісову красуню в оселі довше. Лісівники зауважують: шкоди довкіллю заготівля вічнозелених красунь не завдає.  Усі дерева помарковані спеціальними бирками із штрих-кодом. За номером на бирці покупець легко, навіть за допомогою мобільного телефона, перевірити легальність ялинки чи сосни (на сайтах ДП «ЛІАЦ», yalynka.info або через аналогічний додаток у смартфоні).
Лісівники Вінниччини нагадують про відповідальність за незаконно зрубану ялинку. Відповідно до вимог чинного законодавства передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу. Крім того, винні відшкодовують збитки, заподіяні лісовому господарству. Разом вийде чимала сума, яка у рази перевищує вартість самої ялинки.
Тож завітайте по ялинку чи сосну до вінницьких лісівників та подаруйте собі і своїй родині гарний настрій! Адже вирощені з любов’ю новорічні деревця, принесуть у ваші оселі тепло і затишок на всі свята!
Фото – ялинковий базар у Бершаді.