БЕРШАДСЬКІ ЛІСІВНИКИ ЗАПРОШУЮТЬ НА ЕТНОЕКОФЕСТИВАЛЬ «SKYLINE»

personАвтор:  Прес-служба ДП "Бершадський лісгосп"
access_time26.07.2018 08:57 categoryЗагальні новини
Етноекофестиваль «Skyline» уже втретє відбудеться в Бершаді 28-29 липня у парку «Анталька». Як і минулого року, бершадські лісівники братимуть активну участь у його проведенні.
Організатором цьогорічного заходу є Бершадська райдержадміністрація. Територія фесту буде поділена на тематичні локації. За одну з основних – екозону - відповідатимуть вихованці учнівських лісництв Сумівської та Флоринської шкіл за підтримки ДП «Бершадський лісгосп». Саме у цих навчальних закладах проводиться найбільш активна просвітницька природозахисна робота. Лісівники всіляко сприяють реалізації учнівських ініціатив, проводять постійну інформаційно-просвітницьку роботу з дітьми та їхніми батьками, мешканцями району. Школярі постійно підтверджують високий рівень знань на регіональних та всеукраїнських конкурсах і змаганнях.
Вихованці учнівських лісництв «Юні друзі лісу» та «Зелений світ» обіцяють яскраві виступи екологічних агітбригад. Глядачі фестивалю побачать творчу виставку дитячих робіт та презентаційний звіт напрацювань юних лісівників. Школярі Флоринської ЗОШ підготували для молодших відвідувачів «Антальки» цікавий пізнавальний квест.
В екозоні діятиме виставка-продаж декоративного посадкового матеріалу деревних порід дерев та чагарників. Усі охочі зможуть придбати живу окрасу свого двору чи саду, а також отримати від лісівників-професіоналів вичерпну консультацію стосовно догляду за посадковим матеріалом. Також тут буде представлено лісівничі інформаційні стенди.
Етноекофестиваль «Skyline»-2018 обіцяє вражаючу, корисну та цікаву програму: майстер-класи, ярмарки, дитячі розваги, спортивні змагання. Гостями денної сцени будуть народні улюбленці «Лісапетний батальйон», а ввечері наповнять парк драйвом відомі гурти «Фіолет», «Морор-ролла», «Fontaliza», «The Frank» та інші. На території парку діятиме наметове містечко, харчова зона. Вхід – вільний. Початок роботи локацій о 14:00.