БЕРШАДСЬКІ ЛІСІВНИКИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЕКОЕТНОФЕСТИВАЛІ «SKYLINE-2018»

personАвтор:  Прес-служба ДП «Бершадський лісгосп»
access_time30.07.2018 12:57 categoryЗагальні новини
Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства (начальник А.О. Бондар), державне підприємство «Бершадське лісове господарство» (директор М.В. Краснєєв, головний лісничий В.А. Сташенко) приділяють велику увагу інформаційно-просвітницькій роботі з населенням, співпрацюють з навчальними закладами, сприяють вихованню екологічної свідомості у підростаючого покоління.
28-29 липня у Бершадському районі (с. Флорине) у парку «Анталька» проходив еко-музичний фестиваль «Skyline». Захід відбувся за підтримки народного депутата України Миколи Кучера, Бершадської райдержадміністрації, Бершадської районної ради, Бершадської міської ради та Флоринської сільської ради, громадськості району. У рамках фестивалю діяли різноманітні локації: екозона, арт-простір, фотозона, спортивний майданчик, ярмарок розваг, козацькі забави, дитячий майданчик, хендмейд-ярмарок, наметове містечко. Відвідувачі заходу мали можливість переглянути еко-презентації, взяти участь у майстер-класах, спортивних баталіях, скуштувати смачних українських страв та насолодитись виступами гурту «Лісапетний батальйон», грою народного аматорського духового оркестру та відомих рок-музикантів.
Бершадський держлісгосп разом із вихованцями учнівських лісництв Сумівської та Флоринської шкіл стали активними учасниками фестивалю. Цьогоріч лісівнича родина відповідала за одну з центральних локацій фестивалю – екологічну зону. Тут діяла сцена для виступу екологічних агітбригад. Вихованці учнівських лісництв «Юні друзі лісу» Сумівської ЗОШ (директор школи та наставник Г.М. Гуз, заст.директора з вих.роботи М.М. Маценко) та «Зелений світ» Флоринської ЗОШ (директор В.І. Усатюк, наставник О.В. Макарчук), що входять до складу агітбригад «Сполох» та «Екосіті» (відповідно), продемонстрували відвідувачам фестивалю свої яскраві та енергійні виступи, звітували про лісівничу та природозахисну роботу. Школярі Флоринської ЗОШ підготували для молодших відвідувачів «Антальки» цікавий пізнавальний квест «Знай наших». Вчитель Сумівської ЗОШ І.О. Подосовська провела з дітьми майстер-клас з виготовлення українських вінків з польових та лісових квітів.
Учасники фестивалю охоче оглянули презентаційні виставки Сумівського та Флоринського учнівських лісництв, ознайомилися з інформацією про ліси України та Вінниччини, з правилами поведінки в лісі та попередженнями щодо небезпечних грибів, ягід, комах та змій, вміщеною на лісівничих стендах.  З цікавістю розглядали виставку-продаж декоративно-посадкового матеріалу деревних та чагарникових порід.
Лісівники впевнені, що участь у таких екомузичних масових заходах є досить результативним способом спілкування з громадськістю. Тим більше, що навряд чи можна підібрати краще місце для розповідей про ліс та роботу лісівників, ніж чарівний парк «Анталька». Саме ці ялини, граби та берези, посаджені лісівниками ще у 1971 році, створюють тут фантастичну атмосферу гармонії з природою. Усі учасники та відвідувачі отримали добру порцію корисної інформації та позитивний заряд енергії.